ru ua

Броньовані двері - не гарант успіху: як вберегтися від злодіїв

Броньовані двері - не гарант успіху: як вберегтися від злодіїв Фото: Колаж РБК-Україна

Спритні злодії можуть проникнути в квартиру навіть через балкон

Багато хто помилково вважає, що наявність міцних дверей може зупинити грабіжників. Однак є й інші способи потрапити в житло. Наприклад, через вікно. Про це інформує Сьогодні.

Людмила була впевнена, що її житло на першому поверсі захищене, оскільки скрізь стояли решітки. Однак вони не врятували, адже спритні злодії проникли в квартиру через балкон.

Експерт з безпеки Михайло Гулак повідомив, що відкрити пластикове вікно при бажанні можна запросто. "Потрібно два предмета для відкриття вікна - це дриль зі свердлом та викрутка - завдання просвердлити та викруткою всередині підняти циліндрик", - пояснив він.

Експерт з безпеки Сергій Кириленко поділився способами, які допоможуть уберегтися від злому житла та проникнення грабіжника в квартиру. Оскільки найважливіше для злодіїв - це швидкість, необхідно встановити спецприлади, які будуть блокувати віджим самого вікна.

"Коштують такі "застібки" разом із установкою близько 300 гривень. Злочинець відчує, що є проблема, вікно нікуди не рухається і він не може відколупати. Далі варіант - або бити скло або піти", - сказав він.

Нагадаємо, що шахрайство досить поширене в повсякденному житті, а особливо - в соціальних мережах. Жертвами аферистів стають люди, які продають хороші речі за відповідну ціну.

Нещодавно відомий український репер та продюсер Потап став жертвою аферистів.

Також ми писали, як митні брокери розводять українців.