ru ua

Потрібно протискати: Потап став жертвою аферистів

Потрібно протискати: Потап став жертвою аферистів Колаж РБК-Україна

Шахрай виманював гроші у артистів-початківців

Український репер та продюсер Потап, який раніше спантеличив мережу нахабною провокацією, став жертвою своєї популярності. У Facebook зареєструвався шахрай під виглядом Олексія Потапенка, виманюючи гроші у наївних українців. Про це в соціальній мережі пишуть MOZGI.

Аферист створив фейкову сторінку та виманював гроші у починаючих артистів, пропонуючи їм послуги піару. Просив лише три тисячі гривень з клієнта. Колеги виконавця навіть надали листування з псевдо-Потапом.

Потрібно протискати: Потап став жертвою аферистів

Фото: (facebook.com/MOZGIband)

"Увага! Фейк! Будьте обережні, це несправжня сторінка Потап (Олексій Потапенко). Не вірте яким-небудь повідомленням або пропозиціям від цього користувача!" - написано в пості.

Потрібно протискати: Потап став жертвою аферистівФото: (facebook.com/MOZGIband)

До речі, на даний момент фейкова сторінка вже заблокована. Однак користувачів застерігають від подібних випадків та радять ставитися з обережністю до привабливих пропозицій від таких "знаменитостей".

Ми писали, підопічна Потапа і його екс-колега по дуету Настя Каменських емоційно подякувала його за причетність до свого нового музичного досягнення.

Також шанувальники давно підозрюють про роман Насті Каменських та Олексія Потапенка. Вони навіть примудрилися розглянути на пальці співачки кільце, і одразу ж припустили, що її обранцем став ні хто інший, як Потап.