Колишнього гравця "Динамо" за вживання кокаїну чекають великі неприємності

STYLERLIFE        20.11.2016 - 20:19
Фото: Роман Єременко (Чемпионат.сом)
Фото: Роман Єременко (Чемпионат.сом)

Лікар збірної України розповів про скандал навколо Романа Єрьоменка

Колишній гравець київського "Динамо" Роман Єременко понесе серйозне покарання за свідоме вживання великої кількості кокаїну. Про це розповів лікар збірної України Сергій Дереповский.

"Футболіст сам свідомо пішов на такий крок і тепер нестиме за нього відповідальність. Кокаїн є наркотичною речовиною, тому входить до списку заборонених препаратів і його виявлення в допінг-пробах означає автоматичну дискваліфікацію футболіста. Всі ці моменти прописані в анти-допінгових правил. Кожен футболіст перед початком сезону підписує папір, в якій перераховані ліки, які не можна приймати і в тому числі там вказані наркотичні речовини. Так що Єременко знав, чим ризикує. Говорити про те, що цей випадок не має відношення до футболу, теж маячня, оскільки в регламенті чітко прописані дисциплінарні покарання за такі речі", - поділився Дереповский, пише Matchday.

Доктор підтверджує раніше озвучену версію, що футболіст приймав наркотики в день гри і не згоден з теорією "знеболювання".

“Якщо в допінг-пробі був виявлений кокаїн, можна допускати, що футболіст його приймав у день гри. Не думаю, що варто розглядати як кокаїн можливе знеболююче на тлі травми, оскільки є більш якісні і найголовніше не наркотичні препарати, які можуть допомогти футболісту", - зазначив лікар.

Нагадаємо, що екс-гравець "Динамо" Єременко попався на кокаїні.

On Top