ua en ru

У Чернівцях намагалися викрасти дитину, коли та повертавсялась зі школи

У Чернівцях намагалися викрасти дитину, коли та повертавсялась зі школи Фото: РБК-Україна

До хлопчика на авто під'їхали два чоловіки

У Чернівцях невідомі намагалися викрасти 12-річну дитину, коли та поверталась зі школи додому. Про це розповіла її сестра, працівниця обласної філармонії Анжеліка Мариянчук на своїй сторінці в Facebook.

"Мій молодший брат, повертаючись додому зі школи, вже за звичним маршрутом, ледь не потрапив у пастку. Ця жахлива ситуація сталася сьогодні (10.05.18) близько 15:00 по вул. Чернишевського біля парку, неподалік перехрестя з вул. Тисменицькою", - написала вона.

"Під'їхали два чоловіка (один з бородою) на машині сірого кольору, зупинилися і почали силою затягувати хлопчика в салон, а він пручався і кричав... Слава Богу, що проїжджали небайдужі люди, які почали сигналити і злякали нападників! Вони стрімко поїхали, а 12-річний хлопчик, наляканий і розгублений, побіг додому, не зателефонувавши нікому, навіть у 102. Боляче навіть уявити, чим це все могло закінчитися", - додала Анжеліка.

У Чернівцях намагалися викрасти дитину, коли та повертавсялась зі школи

Скріншот поста (facebook.com/miazga.angelika)

Нагадаємо, що у Волинській області з лікарні викрали трирічну дитину.

За словами медиків, чоловік ломився в двері, кидав у вікно камені і вів себе агресивно. Лікарі припускали, що у нього може бути зброя.

Хайп таксі #11 ваше ставлення до Національної поліції