ru ua

Daily Mail зловила Кабаєву з "дітьми Путіна": подробиці таємного життя сім'ї

Daily Mail зловила Кабаєву з "дітьми Путіна": подробиці таємного життя сім'ї Фото: Кабаєва з дітьми на спортивному заході в Москві (politland.com)

Кохана російського президента прийшла в московський Палац спорту з двома дітьми

Любовні стосунки колишньої гімнастки і президента РФ обговорюють вже кілька років. Про те, чи одружилися Аліна Кабаєва і Володимир Путін, фото, новини і останні подробиці з життя "таємної родини" глави Росії в матеріалі Styler.

Кабаєва і Путін батьки трьох дітей?

30 вересня о Daily Mail були опубліковані фото російської спортсменки і депутата Держдуми Кабаєвої з двома дітьми. Імовірна кохана президента прийшла на спортивний захід в московський Мегаспорт з двома хлопчиками, а на безіменному пальці гімнастки красувалося кільце, яке вона безуспішно намагалася приховати від папараці.

Кабаєва і Путін фото-докази роману опублікував Daily Mail

Фото: Кабаєва і Путін фото-докази роману опублікував Daily Mail (korrespondent.net)

Британські журналісти припустили, що це і є "секретна сім'я" Путіна. З чуток, Кабаєва народила трьох дітей від російського президента.

У 2009 році американський журнал New York Post потряс громадськість повідомленням про те, що Аліна Кабаєва народила Путіну сина. Спортсменка цю звістку спростувала, але саме в цей період вона набрала вагу, тому її слова ЗМІ поставили під сумнів.

Президент вручає нагороду АлінІ Кабаєвій

Фото: Президент вручає нагороду АлінІ Кабаєвій (telegrafist.net)

Взимку 2013 року з'явилася інформація про те, що гімнастка подарувала президенту другу дитину, а в 2015-му в швейцарській клініці на світ з'явилася наймолодша дитина Путіна. Кремль офіційно не підтвердив цю інформацію. Однак саме в березні 2015 року президент зник з поля зору журналістів на тиждень.

Кабаєва і Путін: чи було весілля?

Плітки про роман Аліни Кабаєвої з президентом Росії з'явилися ще в 2006-му році, коли чемпіонка зі спортивної гімнастики прийшла у велику політику. А через два роки в газеті "Московський кореспондент" була опублікована стаття про нібито підготовку весілля Кабаєвої і Путіна. Але на той момент президент був одружений, і резонанс навколо цієї новини швидко згас.

Кабаєва і Путін - весілля. Фото з обкладинки "Московского корреспондента"

Фото: Кабаєва і Путін - весілля. Фото з обкладинки "Московського корреспондента" (kasjauns.lv)

Хоча вже в 2013 році глава РФ оголосив про своє розлучення після 30 років шлюбу з дружиною Людмилою. Саме Аліну Кабаєву "жовта" преса назвала розлучницею президентського подружжя.

Приводом до нових пліток стало вручення гімнастці нагороди за заслуги в спорті особисто з рук Путіна. У 2014-му році на відкритті Олімпіади у спортсменки на руці помітили обручку, і знову виникло питання: одружилися чи Кабаєва і Путін? Новини про особисте життя гімнастки і все чутки про любовні стосунки президента досі не мають офіційних доказів.

Обручка у Кабаєвої на Олімпіаді 2014

Фото: Обручка у Кабаєвої на Олімпіаді 2014 (intim-news.ru)

Але 30 вересня 2016 року Аліна Кабаєва знову з'явилася на публіці не тільки з обручкою, а й з двома дітьми, наявність яких вона раніше повністю спростовувала.

Daily Mail зловила Кабаєву з "дітьми Путіна": подробиці таємного життя сім'їDaily Mail зловила Кабаєву з "дітьми Путіна": подробиці таємного життя сім'їDaily Mail зловила Кабаєву з "дітьми Путіна": подробиці таємного життя сім'ї

Фото: Аліна Кабаєва з дітьми (politland.com)