ua en ru

"Давайте не демонізувати": Собчак зробила заяву з приводу замаху на Нємцова

"Давайте не демонізувати": Собчак зробила заяву з приводу замаху на Нємцова Путін, Собчак і Нємцов (Колаж РБК-Україна)

Кандидат у президенти Росії поділилася думкою про Володимира Путіна

Відома російська світська левиця і телеведуча, а тепер ще й кандидат у президенти РФ Ксенія Собчак зробила заяву з приводу вбивства політика Бориса Нємцова. Про це вона розповіла в інтерв'ю "вДудь".

За словами Собчак, у неї є близько десяти високопоставлених джерел, від яких вона отримала достовірну інформацію про вбивство громадського діяча.

"У Путіна багато недоліків, є дуже велика кількість речей, з якими я борюся і буду боротися щодо політики Володимира Путіна. Але давайте теж не демонізувати його фігуру в цьому сенсі", - сказала Собчак.

"Я абсолютно впевнена: Володимир Путін не міг віддавати такого указу по Борису Нємцову. Я абсолютно впевнена, що для нього це стало шоком і викликало величезний гнів. Я це точно знаю, і знаю ще виходячи з того, яка людина Володимир Путін", - заявила вона.

За її словами, він не людина, яка "діє таким чином в таких ситуаціях" і не людина, яка "буде віддавати такого роду указ".

Про вбивство Нємцова Собчак розповіла на 35:33 хвилині.

Відео: Собчак - про Навального, хрещеного і виборах (YouTube/вДудь)

Нагадаємо, за офіційною версією, Борис Нємцов був застрелений з пістолета 27 лютого 2015 року в 23:31 за московським часом. Місце вбивства відомого російського політика - Великий Москворецький міст у Василівського спуску в Москві. Нємцову нанесли шість пострілів в спину і голову.

Раніше повідомлялося, що Собчак розповіла, на чиїх руках кров українців.