ru ua

Дівчинка мало не впала: журналісти оцінили Бориспільський експрес (відео)

Дівчинка мало не впала: журналісти оцінили Бориспільський експрес (відео) Фото: Уніан

За час роботи експрес здійснив близько 3 тисяч рейсів

Відео: YouTube/Сніданок з 1+1

Експрес Київ-Бориспіль перевозить пасажирів вже 2 місяці. За цей час він вже перевіз близько 100 тисяч чоловік і отримав різні відгуки, в тому числі і негативні. Журналіст "1+1" проїхався на ньому і розповів про свої враження.

Журналіст сів у експрес з аеропорту "Бориспіль" і проїхався на ньому до Центрального залізничного вокзалу Києва. Нагадаємо, що експрес їздить за розкладом, і на платформу журналіст прийшов за 15 хвилин до його прибуття.

Коли він побачив експрес, то зазначив, що поїздом його назвати складно, він більше схожий на автобус на рейках.

На квитках номери місць немає, і люди сідають на будь-які вільні місця. При цьому журналіст зазначив, що в експресі досить вільно, і він одразу знайшов собі місце.

Під час поїздки в салоні експресу пройшовся контролер, який перевірив квитки. Нагадаємо, що вартість дорослого квитка становить 80 грн, дитячого (від 6 до 14 років) – 60 грн.

Журналіст також встиг поговорити з деякими пасажирами. Сім'я, яка прилетіла з Єгипту, розповіла, що одна дівчинка, коли заходила в експрес мало не впала, тому що в потяга пропала ніжка.

Пасажир, який прилетів з Голландії оцінив зручність експреса, як 8 з 10. Сам журналіст зазначив, що в салоні експреса не тісно, досить тепло, і дорого зайняла рівно стільки, скільки було заявлено в розкладі експреса – 40 хвилин.

Єдине, що журналісту категорично не сподобалося, так це вихід з поїзда, оскільки дуже велика відстань між платформою і порогом експреса.

Нагадаємо, що днями генеральний консул України в Канаді жорстко розкритикував цей експрес, а також стан території залізничного вокзалу в Києві.

Раніше повідомлялося, що експрес Київ-Бориспіль зазнав нове "фіаско". Він заглох на Дарниці і простояв там майже годину з людьми всередині.