Дочка депутата Київради Оксана Величко не змогла пояснити походження 5 квартир і 12 ділянок

Вівторок 05 лютого 2019 12:31
Дочка депутата Київради Оксана Величко не змогла пояснити походження 5 квартир і 12 ділянок
Скріншот з відео

За останні кілька років сім'я Оксани Величко значно поліпшила своє матеріальне становище

Відео: YouTube/Телеканал 1+1

Голова спостережної комісії громадської організації "Разом проти корупції", дочка депутата Київради від ВО "Батьківщина" Володимира Бондаренка Оксана Величко не змогла пояснити журналістам, яким чином їй вдалося придбати п'ять квартир у Києві, одна з яких ще не добудована, а також 12 земельних ділянок в елітних селах під Києвом і в Івано-Франківській області Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Наголошується, що організація "Разом проти корупції" отримує мільйони гривень на свою діяльність від донорів.

У той же час за останні кілька років сім'я Оксани Величко значно поліпшила своє матеріальне становище. У 2015 році Величко інвестувала гроші в будівництво квартири в Києві площею 30 кв. м. У 2016 році у неї з'явився будинок на 314 кв. м в селі Бузова під Києвом. Там журналісти виявили функціонуючий готель і ресторан, магазин з сувенірами і приватних зоопарк. Хоча за документами на цих землях повинен знаходитися музей.

У 2017 році будинок 160 кв. м і ще дві сусідні земельні ділянки стали власністю її 19-річного сина.

За словами Величко, будинок на сина переписав колишній чоловік (чиновник Фонду держмайна Юрій Величко), проте в його декларації за 2015 рік нічого не говориться про такий нерухомості, а з заощаджень у нього було лише 10 тис. доларів.

Дочка депутата Київради Оксана Величко не змогла пояснити походження 5 квартир і 12 ділянок

Скріншот

Таким чином, не зрозуміло, за які кошти було збудовано цей будинок. Також не зрозуміло, чому Юрій Величко в 2015 і 2016 роках не вказував у своїх деклараціях 10 земельних ділянок в селі Яблуниця Івано-Франківської області, які з 2008 року, згідно з декларацією чиновниці, перебувають у майні у Оксани Величко.

У той же час Величко вказала у своїй декларації земельні ділянки в Івано-Франківській області, а от будинок на одній з цих ділянок - ні.

Таким чином, Оксана Величко разом з сином володіють п'ятьма квартирами в Києві, одна з яких ще не добудована. А також 12 земельними ділянками в елітних селах під Києвом і в Івано-Франківській області. Залишається відкритим питання, на які кошти вони були придбані.

Раніше ми писали про те, що у топ-чиновника часів Януковича знайшли бізнес у центрі Києва і ціле містечко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся