Будинок Гітлера після ремонту стане притулком для інвалідів

Будинок Гітлера після ремонту стане притулком для інвалідів
Фото: Будинок Гітлера (belaruspartisan.org)

У цій будові Гітлер провів перші три роки свого життя

Австрійські власті прийняли рішення реконструювати будинок, де народився Адольф Гітлер, і передати його в розпорядження центру по догляду за інвалідами.

Мова йде про будинок у місті Браунау-ам-Інн в федеральної землі Верхня Австрія. Там Адольф Гітлер провів перші три роки свого життя.

Як повідомляє ТАРС, влада Австрії тривалий час вели юридичну боротьбу з власницею будівлі, яка відмовлялася продавати його державі. Після того, як будинок перейшов до держави, постало питання про його знесення, проте пізніше було вирішено використовувати його під соціальні потреби та передати в оренду притулку для інвалідів.

Глава уряду Верхній Австрії Йозеф Пюрингер після консультації з міністром внутрішніх справ країни Волфгангом Соботкою і бургомістром Браунау-на-Інні Йоханнесом Вайдбахером повідомив, що після реконструкції будівля перетворити в центр по догляду за інвалідами.

Як раніше повідомлялося, в Австрії через поклоніння неонацистів конфіскували будинок Гітлера.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся