ua en ru

"Дихайте через раз": синоптик дала прогноз на вихідні

"Дихайте через раз": синоптик дала прогноз на вихідні Фото: Осінь у Києві (РБК-Україна)

На викэнде очікуються тумани і холодна погода

Народний синоптик Наталка Діденко розповіла українцям, якої погоди чекати на вихідні, 25 і 26 листопада. Про це вона написала на своїй Facebook-странице.

"Вихідні. Погода в Україні - така. Як кінець листопада. Вночі холодно, найближчої ночі -3 -8, на сході до -10 градусів. На заході близько нуля. Вдень у суботу + 1 + 6 градусів. На сході буде тепліше, +5 +11 градусів. На сході - холодно -1-4 градуси. З позитиву - у суботу без опадів, хіба що тумани. Обережно і на дорогах, і дихайте через раз. Оскільки в таких туманах зависають шкідливі викиди, збільшується загазованість. Ну, і кохання нашого населення до спалювання всього поспіль у дворах і на узбіччях доріг непереможна, на жаль, поки. Тому час і одяг, і легкі, і повітря просто перенасичені цими димами", - написала синоптик.

Повідомила Наталка і про погоду на неділю, 26 листопада.

"Неділя. До нашого Заходу підійде атмосферний фронт. Він призведе до дощу і мокрого сніг у західних областях. До вечора опади прийдуть на північ, до Вінницької та Одеської області. Схід України, південна частина, більшість центру будуть перебувати максимум в туманах. Температура повітря в неділю: вночі трохи потеплішає, лише на сході залишиться мороз, вдень 26 листопада в Україні 0 + 6 градусів, на сході 0-3 морозу, на півдні Одеської області і в Криму + 5 + 9 градусів", - повідомила Діденко.

Киянам повідомила синоптик не зовсім приємний прогноз і попередила, що це час для розвитку простудних захворювань.

"Нам у суботу-неділю тумани з диханням через раз, тому що ці листопадові загазовані тумани поетичні переважно на фото. Тому, може, краще, диван, прибирання в будинку, музей або кіно замість прогулянок? Найближча ніч до -2, -3 градусів, вдень в суботу + 1 + 4 градуси. У неділю ввечері є можливість опадів, але і трохи потеплішає в столиці - в ніч на неділю до +2, вдень до + 4 + 5 градусів. Словом, застуди, віруси, алергії на холод і дим, грипи, чхання, кашель і кручення ніг-рук - якраз відповідний час для цих несприятливих явищ нашого організму", - підсумувала Наталка.

"Дихайте через раз": синоптик дала прогноз на вихідніСкріншот (facebook.com/tala.didenko)

Нагадаємо, що синоптик повідомила українцям приємну новину.