ru ua

Це офіційно: Собчак розлучається з чоловіком

Це офіційно: Собчак розлучається з чоловіком Собчак і Віторган оголосили про розлучення (колаж РБК-Україна)

Собчак і Віторган вирішили припинити чутки і домисли, які останнім часом оточили зоряну пару

Ксенія Собчак, яка нещодавно познайомила свого сина з дочкою коханця режисера Костянтина Богомолова, в п'ятницю, 8 березня, офіційно оголосила про розлучення з Максимом Віторганом.

Разом з екс-чоловіком вони майже одночасно опублікували Instagram-пост, в якому нарешті вирішили прокоментувати чутки, які з'явилися після побиття Віторганом Богомолова в центрі Москви і спільної поїздки Ксенії з новоявленим коханим в Париж.

"Ми вимушені публічно прокоментувати наші стосунки, щоб припинити всі спекуляції на цю тему. Ми досить давно живемо окремо і кожен своїм життям. Поки ми жили разом, ми зберігали взаємну вірність. Ми не ділимо майна і, тим більше, дитини, яку продовжуємо ростити, як люблячі його батьки. Ксенія Собчак Максим Віторган", - написали телеведуча і актор на своїх сторінках.

При цьому Ксенія Собчак проілюструвала публікацію своїх фото, на якому сумна свеитская діва йде вдалину, а Максим Віторган обмежився лаконічним червоним квадратом.

Собчак і Віторган оголосили про розлучення (фото: instagram.com)

Користувачі мережі активно коментують цю сумну новину про розрив ще однієї зоряної пари, історією кохання якої вони зовсім недавно захоплювалися.

"Ну от, шкода! Як зазвичай і буває... зліпила сильна жінка не найзавиднішого нареченого під себе... і фігуру зліпила і харизми додала, той у себе повірив і вирушив підкорювати світ";

"Дуже сумно... Гарна пара... була..."

"Супер, молодці. Як завжди все чесно і сміливо";

"Дуже шкода! Але тільки не Богомолов, будь ласка..."

"Шкода, ви були гарною парою. І як добре, що зберігаєте гідність!"

"А Богомолова більше бити не будуть? А то я за нього переживаю".

Раніше ми писали, що Ксенія і Максим прийшли окремо на прем'єру фільму і протягом всього заходу уникали один одного і навіть сиділи в кінозалі не поруч.

А також повідомляли про те, що Собчак зробила інтимне признаине - вона висловилася про оральні пестощі.