ru ua

Форму української збірної визнали найпопулярнішою на Паралімпіаді 2016

Форму української збірної визнали найпопулярнішою на Паралімпіаді 2016 Фото: Форма українських паралімпійців в Ріо (112.ua)

Президент Паралімпійського комітету України розповів чим ще, крім перемог, блиснули наші спортсмени в Ріо

Екіпіровка українських спортсменів на Паралімпіаді 2016 була найбільш популярною серед вболівальників і спортсменів зі збірних інших країн. Про це заявив президент Паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич в прямому ефірі "Обозревателя".

"Наша, українська, форма паралімпійців була практично найпопулярніша на Іграх в Ріо. Відбою не було в проханнях помінятися і футболками, і куртками. Представники збірних інших країн іноді навіть занадто нав'язливо намагалися отримати елементи нашої форми", - сказав він.

Сушкевич уточнив, що багато разів зверталися до нього з проханнями дозволити нашим спортсменам віддати свою форму на сувеніри.

"Був, прикладом, один нідерландський паралімпієць, який у мене ще перед фінальною грою наших футболістів зайняв чергу на отримання футболки нашого гравця Володимира Антонюка. Я, до речі, цього спортсмена потім бачив в олімпійському селі - він так і ходив у футболці Антонюка. Правда, надів її прізвищем наперед, а не назад. І цей чоловік був щасливий", - підкреслив президент Паралімпійського комітету.

до Речі, Україну запросили на аналог Паралімпіади для військовослужбовців.