У гармонії з природою: китайці побудують готель-ліс

STYLERLIFE        12.11.2016 - 08:58
Фото: Готель Mountain Forest Hotel (dailymail.co.uk)
Фото: Готель Mountain Forest Hotel (dailymail.co.uk)

Творці готелю створюють симбіоз між природним і техногенним світами

У китайській провінції Гуйчжоу побудують першу в світі готель Mountain Forest Hotel, яка буде у вигляді вертикального лісового масиву.

Так у приміщенні площею 400 акрів відкриють тренажерний зал, лаунж - та VIP-зони, бар, ресторан і конференц-зал. На підноситься конструкції будуть рости дерева, очищаючи повітря і забезпечуючи атмосферу відпочинку на природі. З оформленням інтер'єру допомагає місцевий художник Саймон Ха, передає "Навколо світу".

Фото: Проект Mountain Forest Hotel (dailymail.co.uk)

Як стверджують творці готелю, головна концепція — симбіоз між природним і техногенним світами. В якості прототипу архітектори використовують "Вертикальний ліс" (Bosco Verticale) — перший у світі житловий комплекс з зеленими насадженнями на терасах, відкритий в 2014 р. і відзначений кількома нагородами. Це місце, де на 27 поверхах висаджено гектар лісу. Дві смарагдові вежі висотою 79 м і 111 м стали домом для 730 дерев, 5 тис. кущів і 11 тис. трав'янистих рослин.

Також за допомогою зелених конструкцій фірма збирається уповільнити зміни клімату, скоротити викиди CO2 в атмосферу і допомогти знайти гармонію з природою.

До речі, Китай запустив на орбіту метеорологічний супутник.

On Top