ru ua

Герої не вмирають! Втрати українських військових на Донбасі в серпні

Герої не вмирають! Втрати українських військових на Донбасі в серпні Колаж РБК-Україна

У серпні на Донбасі від рук російських найманців і проросійських терористів загинули 18 відважних українських бійців

У серпні 2018 року на Донбасі в зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) загинули 18 бійців - відважних воїнів, які поклали свої життя за свободу українського народу і української землі.

Наймолодшому воїну, який загинув, захищаючи нашу країну від російського агресора, був лише 21 рік... У багатьох бійців залишилися маленькі діти, молоді дружини, а деякі навіть не встигли завести сім'ю...

Українські воїни, які загинули на Донбасі у серпні 2018 року (відео: РБК-Україна)

Балог Федір (Одеса). Сержант, навідник-оператор 92-ї ОМБр загинув 4 серпня від смертельного кульового поранення в ході вогневого зіткнення в районі Авдіївки, під час несення бойового чергування на ВОП. Залишилися дружина і троє дітей: два сини і дочка (молодшому синові 10 років).

Герої не вмирають! Втрати українських військових на Донбасі в серпні

Балог Федір (фото: twitter.com/aphareus)

Кандалюк Віктор. Уродженець Одеської області загинув 8 серпня від кулі снайпера на спостережному пункті на передовій в Донецькій області. Вранці під час ворожого обстрілу Віктор впав, кілька годин до нього не можна було дістатися через снайперський вогонь. У штабі 28-ї ОМБр уточнили, що за результатами розтину боєць загинув від кулі калібру 7,62 мм, яка вразила легеню, серце не витримало больового шоку... У Героя залишилися батьки та неповнолітній син.

Єлістратов Андрій. 26-річний боєць 14-ї ОМБр загинув 8 серпня в районі містечка Золоте в результаті обстрілу з ПТРК. Бійці зупинилися, щоб допомогти пасажирам цивільного автомобіля. В цей час проросійські бойовики обстріляли обидві машини...

Герої не вмирають! Втрати українських військових на Донбасі в серпні

Єлістратов Андрій (фото: twitter.com/aphareus)

Українська Дмитро (Шубін) загинув 8 серпня поблизу Майорска, прикриваючи розвідгрупу в "сірій зоні". Після того, як група відійшла, зв'язок з ним був втрачений. В подальшому було встановлено, що Дмитро загинув... У бійця 24-ї ОМБр в Лисичанську залишилася дружина, з якою він одружився за тиждень до загибелі...

Цепух Сергій 1992 року народження загинув 9 серпня від кулі проросійського снайпера на околиці Мар'їнки, під час чергування на спостережному пункті. У старшнго сержанта, фельдшера 28-ї ОМБр залишилися батьки і брат.

Яровий Михайло з 28-ї ОМБр загинув 13 серпня в результаті підриву на міні в районі Мар'їнки, коли при переміщенні на спостережному посту почув постріл і пішов перевірити... У воїна залишилися мати, цивільна дружина і маленька дитина.

Балахчи Федір з Маріуполя загинув 14 серпня в результаті масованого обстрілу з російських гармат і мінометів біля села Гнутово. Залишилися батьки, дружина, двоє дорослих дітей і онук.

Крищук Василь. 18 серпня боєць 14-ї ОМБр загинув під час обстрілу спостережного поста в районі поселення Золоте-4. Він першим прийняв бій з ДРГ противника, яка діяла під прикриттям вогню з автоматичних гранатометів. Василь загинув від кулі в серце, яка увійшла в стороні від бронежилета. У Героя залишилися мати, дружина і двоє синів, 7 і 4 років.

Герої не вмирають! Втрати українських військових на Донбасі в серпні

Крищук Василь (фото: twitter.com/aphareus)

Бондаренко Владислав (Прокурор) 1997 року народження загинув 18 серпня під час нічного чергування в районі Авдіївки - почувши постріли, Владислав вийшов з бліндажа перевірити, але тільки подивився в тепловізор, як у цей момент снайпер влучив йому в голову... У молодого Героя залишилися батьки і вагітна наречена...

Ольховський Георгій (Вільха). Командир гірничо-штурмової роти 15-й ОГПБ 128-ї ОГШБр з Криму загинув 23 серпня від кулі снайпера під час ворожого обстрілу опорного пункту поблизу села Старогнатівка Волноваського району. Залишилися дружина і однорічний син...

Найда Мар'ян (Нейтон). 21-річний боєць зі Львова загинув від вогнепального поранення в ході чотиригодинного бою поблизу села Кримське, прикривши собою пораненого товариша... У Героя залишилися мати і молодший брат.

Герої не вмирають! Втрати українських військових на Донбасі в серпні

Найда Мар'ян (фото: twitter.com/aphareus)

Проценко Тарас (Тарік) з 53-ї ОМБр загинув від осколкового поранення в ході бою поблизу села Кримське 23 серпня... Залишилися батьки, дружина і дві дочки.

Щербанюк Михайло з 53-ї ОМБр загинув від осколкового поранення в ході бою поблизу села Кримське 23 серпня... 29-річний Михайло був останньою дитиною в батьків, - кілька років тому померла його сестра.

Чирва Андрій з початку війни займався волонтерством, ремонтував фронтові машини, в 2015-му сам пішов на фронт. 23 серпня загинув від осколкового поранення в ході бою поблизу села Кримське... Залишилися мати і дружина.

Герої не вмирають! Втрати українських військових на Донбасі в серпні

Чирва Андрій (фото: twitter.com/aphareus)

Нечитайло Василь. 53-річний боєць загинув в районі міста Красногорівка від осколкового поранення в голову в результаті обстрілу з ПТРК водовоза ЗІЛ-131... На війні Василь був з перших днів. У Героя залишилися дружина, троє дітей - син і дві доньки, і онуки.

Д'яконов Станіслав. Військовослужбовець 15-ї ОМПБ "Суми" 58-ї ОМПБр загинув від кулі російського найманця в районі Південного 24 серпня - до пораненого бійця протягом години не могли дістатися через обстріли, о 15:40 в нього влучив ворожий снайпер. У Станіслава залишилася мати і двоє братів...

Левченко Сергій. Командир бойової машини 1-ї механізованої роти механізованого батальйону 53-ї ОМБр загинув 26 серпня від осколкових поранень через підриву мінно-вибухового пристрою біля села Кримське. Залишилися батьки, дружина і двоє дітей 2009 та 2014 років народження.

Бережанський Олександр 1976 року народження загинув 26 серпня від осколкових поранень через підрив мінно-вибухового пристрою біля села Кримське.

Крім того, в зоні ОНС в серпні померли Худолей Олександр (убитий в Лисичанську, куди приїхав у відпустку до батьків), Кремез Олег (загинув, рятуючи жінку, яка тонула поблизу села Юр'ївка), Бурмич Анатолій (помер уві сні після повернення з бойового чергування), Федотов Геннадій (загинув при виконанні службового обов'язку в зоні ООС, за попередньою інформацією - не витримало серце).

Styler висловлює глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам загиблих бійців. Їхні подвиги не будуть забуті. Їхні імена назавжди залишаться в пам'яті всіх українців. Ми переможемо. Слава Україні!

Нагадаємо, в липні на Донбасі у результаті російської агресії загинули 14 відважних українських бійців.