ua en ru

Рік дощів і морозів: синоптик дав сумний прогноз на 2019 рік

Рік дощів і морозів: синоптик дав сумний прогноз на 2019 рік Погода в Україні в 2019 році (колаж РБК-Україна)

Погода в Україні в 2019 році буде прохолодною і дощовою

Погода в Україні в 2019 році принесе багато дощів і морозів. У 2019 році в Україні не тільки весна буде прохолодніше, ніж у минулі роки; нижче, ніж зазвичай, температури очікуються і влітку. Такий прогноз дав народний синоптик Володимир Деркач, повідомляє "Народна правда".

Зокрема, за словами Володимира Деркача, не буде спекотним останній місяць весни.

"Травень буде багатий на опади і холодніше, ніж зазвичай. Трохи потеплішає в середині першої декади місяця. Буває, що в травні вже починаються літні температури, але в цьому році такого не буде. Літня погода прийде аж в самому кінці місяця. А так будуть і опади, і досить істотна прохолода, часом навіть дуже холодно, як для травня. Особливо багато дощів – у другій декаді", – прогнозує Деркач.

Рік дощів і морозів: синоптик дав сумний прогноз на 2019 рік

Погода в Україні в 2019 році (фото: pixabay.com)

За його словами, "це літо буде прохолоднішим, ніж зазвичай".

"Та опадів теж буде більше. Ось весна скупіше, а далі, з травня і влітку, опадів вистачає. Червень буде відносно прохолодним, неабияке потепління очікується в другій декаді. Далі дощі трохи знизять температуру. Липень теж не буде відрізнятися високою температурою, а в середині місяця можливий сильний шквальний вітер. Трохи спекотних днів буде в серпні, а потім, ближче до осені, стовпчик термометра почне опускатися", – резюмував народний синоптик.

Нагадаємо, що раніше ми писали, скільки будемо відпочивати у квітні.

Також ми писали, що названо найнебезпечніші дні для українців. Експерти попередили про магнітні бурі у березні.