ru ua

Прибуток вище, ніж у "Укрзалізниці": що дасть Україні легалізація проституції

Прибуток вище, ніж у "Укрзалізниці": що дасть Україні легалізація проституції Колаж РБК-Україна

Фахівці говорять, що галузь може принести більше прибутку, ніж "Укрзалізниця"

Відео: YouTube/ТСН

Нещодавно Юрій Луценко заявив про можливість легалізації секс-індустрії в Україні, але багато експертів вважають, що наше суспільство поки що не готове до такого кроку. Думку експертів, дізнавався ТСН.

Ольга, робітниця з 20-річним стажем, не заперечує, що проституція - прибуткова справа. Вона готова законно працювати і платити в бюджет відрахування. Жінка розповідає, що робить це не від великого задоволення, а тому що більше нічого робити не вміє, і вона не хоче, щоб її переслідували за розпорядження власним тілом.

Луценко каже, що легалізація зможе зруйнувати корупційну схему серед правоохоронців, які покривають тіньовий бізнес.

Прибуток вище, ніж у "Укрзалізниці": що дасть Україні легалізація проституції

Ілюстративне фото: pixabay.com

У 2015 році у ВР вже подавався проект закону про легалізацію проституції, проте був відкликаний його автором, депутатом Андрієм Немировським, оскільки, на його думку, держава до цього ще не готова.

За словами Немировського, проституція може поповнювати держбюджет навіть більше, ніж "Укрзалізниця". Неофіційний прибуток від проституції досягає мільярдів гривень.

Велика частина працівників індустрії виступає за легалізацію. Вони готові платити податки і проходити медогляди.

Правозахисник Юлія Дорохова, яка виступає за легалізацію, говорить, що секс-працівники не хочуть пільг, вони хочуть захисту держави від дискримінації, вимагання, переслідування та насильства.

До речі, нещодавно ми публікували пораду юриста про те, як жінка може притягнути чоловіка до кримінальної відповідальності за зраду.

Нещодавно, експерти пояснили українцям, як будуть діяти поправки, що були внесені до Кримінального кодексу про згвалтування і сексуальне насильство.