ua en ru

"Хліб, квіти і сіль": на Рівненщині оригінально зустріли бійців АТО (фото)

"Хліб, квіти і сіль": на Рівненщині оригінально зустріли бійців АТО (фото) Фото: бійці АТО (kostvlada.org)

Військові провели на фронті півтора року

У суботу, 28 квітня, мешканці міста Костопіль зустрічали українських військовослужбовців із зони АТО за допомогою вишиванок, квітів й хліба з сіллю. Про це повідомляє прес-служба Костопільскої районної ради.

"Костопольчани з хлібом і сіллю на вишитому рушнику зустрічали військовослужбовців з частини А0532 в супроводі військової техніки, які протягом півтора років виконували бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей", - йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що крім школярів, бійців також прийшли привітати звичайні жителі міста, а також духовий оркестр Костопільської дитячої школи мистецтв.

Після урочистого привітання бійці, бажаючи вшанувати побратимів, які віддали життя під час захисту України, поклали квіти до меморіалу "Герої не вмирають".

"Хліб, квіти і сіль": на Рівненщині оригінально зустріли бійців АТО (фото)"Хліб, квіти і сіль": на Рівненщині оригінально зустріли бійців АТО (фото)"Хліб, квіти і сіль": на Рівненщині оригінально зустріли бійців АТО (фото)"Хліб, квіти і сіль": на Рівненщині оригінально зустріли бійців АТО (фото)"Хліб, квіти і сіль": на Рівненщині оригінально зустріли бійців АТО (фото)

Фото: зустріч бійців АТО (kostvlada.org)

Нагадаємо, в місті Глухів, Сумська область, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому герою АТО Олександру Вознюку. Відкриття пам'ятної дошки відбулося 24 квітня.

Повідомляється, що меморіальна дошка була відкрита за ініціативою студентського самоврядування, за підтримки професорсько-викладацького корпусу та адміністрації університету 24 квітня 2018 року.

Як повідомлялося раніше, війсковослужбовець з АТО Роман розповів, яка проблема є "найгіршою" для нього і побратимів. Про це він повідомив під час інтерв'ю з Оленою Максименко. Так, за його словами, в блиндажах бійців "орудували" натовпи мишей.