Ільмі Умерова відправляють на лікування в Німеччину

STYLERLIFE        17.09.2016 - 15:47
Фото: Ільмі Умеров (podrobnosti.ua)
Фото: Ільмі Умеров (podrobnosti.ua)

Одному з лідерів кримських татар необхідно пройти курс реабілітації

  •  

Президент Петро Порошенко звернувся до федеральному канцлеру Німеччини Ангелі Меркель з проханням про надання можливості лікування в Німеччині одному з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову. За інформацією прес-служби глави держави, це питання було порушено в ході телефонних переговорів з Меркель, що відбулися 17 вересня 2016 року.

Основною темою розмови стала ситуація на Донбасі – президент України акцентував увагу на необхідності повного припинення вогню російськими бойовиками і звільнення ними всіх заручників.

Ільмі Умеров був затриманий окупаційними властями Криму в Сімферополі 12 травня 2016 року. Формальним приводом стала відеозапис його виступу в Києві, де він раз заявив, що Росія повинна піти з Криму. За рішенням суду його скерували на примусову експертизу до психлікарні, звідки Він був звільнений 7 вересня 2016 року.

13 вересня 2016 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав ООН і Рада Європи визнати тортурами зміст заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу в психіатричній лікарні.

On Top