ru ua

В якості іграшки: у Росії новорічну ялинку прикрасили портретом Путіна

В якості іграшки: у Росії новорічну ялинку прикрасили портретом Путіна Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

На новорічне дерево повісили портрети політиків

У Росії новорічну ялинку прикрасили портретами політиків з РФ. Так, на ялинці висять картонні кубики із зображенням президента Росії Володимира Путіна, губернатора Забайкальського краю Наталії Жданової, сенатора від Забайкалля Баїра Жамсуева, голови Законодавчих Зборів краю Ігоря Лиханова. Про це на своїй сторінці у Facebook написала мешканка Забайкалля Ірина Трофімова.

"Патриотичненькая ялинка в Будинку офіцерів", - підписала пост Ірина.

В якості іграшки: у Росії новорічну ялинку прикрасили портретом ПутінаВ якості іграшки: у Росії новорічну ялинку прикрасили портретом ПутінаВ якості іграшки: у Росії новорічну ялинку прикрасили портретом ПутінаСкріншот (facebook.com/irina.trofimova.948)

Користувачі мережі відреагували на пост коментарями.

"Дід Мороз і Снігуронька повинні бути в масках Гая Фокса", - написав Сергій Алкин.

"Чинопочитиание", - прокоментувала автор посту.

"Яке життя, така і ялинка. Звичай прикрашати новорічну ялинку прийшов до нас з Німеччини..Образ різдвяної ялинки добре вписався в християнську релігію. З 1926 року прикраса ялинки вже вважалося злочином: ЦК ВКП(б) назвав звичай встановлювати так звану різдвяну ялину антирадянським. А в переддень нового 1938 року в Колонному залі Будинку спілок поставили величезну 15-метрову ялинку. Спочатку ялинки прикрашали по-старому цукерками та фруктами. Потім іграшки стали відображати епоху: піонери з горнами, лики членів Політбюро. Під час війни — пістолети, десантники, собаки-санітари", - відреагував Павло Пілот.

В якості іграшки: у Росії новорічну ялинку прикрасили портретом Путіна

Скріншот коментарів (facebook.com/irina.trofimova.948)

Нагадаємо, що єпископ Тихон Шевкунов, якого називають "духівником Путіна", керував будівництвом храму в резиденції президента РФ Володимира Путіна.