ru ua

"Як пом'яте постіль": Відома волонтер оцінила зовнішність подружжя Порошенків. Трампам теж дісталося

"Як пом'яте постіль": Відома волонтер оцінила зовнішність подружжя Порошенків. Трампам теж дісталося Подружжя Порошенків і Трампів (twitter.com/whitehouse)

Жінка також звернула увагу на Меланію Трамп

Відома волонтер Наталія Юсупова порівняла зовнішній вигляд подружжя Порошенів і Трампів. Своїми спостереженнями вона поділилась на своїй сторінці в Facebook.

Волонтер розповіла, що вона ніколи не захищала подружжя Порошенків, але стосовно їхньої зустрічі з подружжям Трампів у неї є своя думка. Вона зазначила, що при всіх недоліках президента, він являється першим лицем країни, а його дружина – перша леді.

"Порошенко завжди виглядає погано, як пом'яте ліжко і дивлячись на це фото ясно розумієш, що різниці з Трампом практично в 20 років зовсім не видно", - написала Юсупова.

Натомість Наталія похвалила Марину Порошенко за інтелігентний вигляд. "Марина Порошенко виглядає інтелігентно завжди і навіть не дивлячись на це трохи дивне плаття, одягнена вона строго по етикету, на відміну від американської першої леді", - зазначила Юсупова.

Волонтер звернула увагу на те, що в офіційних заходах в жінок руки повинні бути закриті, тоді як в Меланії Трамп плаття з відкритими руками.

"Так що не треба кричати "колгосп", треба б краще поглянути на себе в дзеркало", -завершила Юсупова.

alt

Скріншот поста (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

Нагадаємо, що п'яний нардеп Мосійчук посварився з Інною Богословською в прямому ефірі.