ua en ru

Якою буде погода на Новий рік 2018 в Україні

Якою буде погода на Новий рік 2018 в Україні Фото: морозна погода (pixabay.com/pasja1000)

Погода на Новий рік 2018 буде морозною переважно по всій Україні

Про те, якою буде погода на Новий рік 2018, та чи порадує зима українців снігом у новорічну ніч, розповість Styler.

Яка погода на Новий рік 2018 очікується в Україні

Тиждень почався для українців з похолодання і хуртовин майже по всій території країни, але як довго триватиме зимова казка, і чи буде погода на Новий рік 2018 такою ж сніжною?

Якою буде погода на Новий рік 2018Фото: Якою буде погода на Новий рік 2018 (pixabay.com/pasja1000)

Зарубіжні кліматологи пророкують Землі "зиму століття", у зв'язку зі зниженням сонячної активності і появою холодної течії в тропічних зонах Тихого океану. Аномально холодна зима 2017-2018 повинна початися зниженням температури на початку грудня. За прогнозами, холоди триватимуть до самого квітня. Цей факт вже доводять снігопади і сильне похолодання в Європі. Але не всі українські метеорологи згодні з думкою західних колег.

На Новий рік 2018 погода обіцяє чарівну зимову казку з морозом і снігом в Києві. Такі дані містяться в довгостроковому прогнозі на Gismeteo. А ось на порталах Meteo.ua, Meteoprog прогноз для столиці дещо відрізняється: в перші дні нового року очікується плюсова температура та опади у вигляді дощу.

В Українському науково-дослідному метеорологічному інституті, повідомили, що погода на Новий рік 2018 буде морозною. У ніч з 31 грудня на 1 січня в Києві буде від -2 до -4 градусів за Цельсієм. Можливий мокрий сніг. Близько -5 градусів в новорічну ніч буде в північній і східній частині України, а на півдні температура коливатиметься в межах 0 градусів.

Погода на Новий рік 2018 у Києві буде морозною зі снігомФото: Погода на Новий рік 2018 у Києві буде морозною зі снігом (pixabay.com/holiho)

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів УкрГМІ Вазіра Мартазінова на прес-конференції УНІАН також зазначила, що в Карпатах на новорічні свята сніг буде нестійким, це пов'язано з перепадами температур. Середній температурний показник в новорічні свята в західній частині країни складе -4ºС.

Народний синоптик Леонід Горбань в своєму прогнозі на зиму 2017-2018 також говорить про сильні холоди і температуру до -30ºС. На його думку, на нас чекає справжня сувора зимова погода. Новий рік 2018, згідно з прогнозом, розпочнеться з морозу до -6 градусів, а в різдвяні дні температура може опуститися до -13ºС.

Глава Укргідрометцентру Микола Кульбіда, навпаки, повідомив, що передумов для сильних холодів цієї зими немає. Спостереження метеорологів за останні кілька років не віщують дуже низьких температур.

Відео: Прогноз Миколи Кульбіди на зиму 2017-2018 (YouTube / Прямий)

На думку Миколи Кульбіди, погода на Новий рік 2018 і протягом всієї зими буде в межах норми.