ru ua

Якою буде весна: українцям передбачили цікавий прогноз

Якою буде весна: українцям передбачили цікавий прогноз Колаж РБК-Україна

Львівський пухнастий метеоролог спрогнозувала весну в Україні

Львівський бабак Маруся, яку традиційно будять на Стрітення, 15 лютого, дала свій прогноз про те, яка весна чекає українців у 2019 році. Про це повідомляє сайт 032.uа.

День бабака у Львівському еколого-натуралістичному центрі святкують не 2 лютого, як у багатьох інших країнах, а 15-го лютого – на Стрітення. Ось уже 11 років поспіль у цей день будять вихованців центру – львівських бабаків і уважно стежать за їх поведінкою, щоб дізнатися, якою буде весна.

Варто відзначити, що львівські бабаки за останні десять років помилилися у своїх прогнозах усього два рази. Останні чотири роки погоду пророкує бабак Маруся.

Фото: Львівський бабак Маруся (032.ua)

Як розповів директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович, цього року Маруся прокинулася рано і почала поводитися дуже активно, навіть свистіла.

За словами Антаховича, це означає, що весна цього року буде рання і тепла, справжню весняну погоду можна очікувати вже до середини березня, через чотири тижня.

В еколого-натуралістичному центрі Маруся живе не одна, там є ще один бабак і теж дівчинка, яку звуть Маруся. Вона 15 лютого відмовилася прокидатися, але як зазначили працівники центру, це пов'язано не з прогнозом погоди, а з нестабільною погодою восени, обидві Марусі пішли в сплячку в різний час.

Обидвом Марусям вже підшукують нареченого і швидше за все їм стане бабак з Дніпропетровської області.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що свій прогноз на весну дав харківський бабак Тимко 2 лютого.

А також розповідали про те, що екстрасенс розповіла, коли чекати приходу весни.