ua en ru

Кар'єрний гороскоп: які знаки Зодіаку доб'ються успіху

Кар'єрний гороскоп: які знаки Зодіаку доб'ються успіху Колаж РБК-Україна

Кар'єрний гороскоп допоможе зробити правильні кроки для досягнення цілей

Кар'єрний гороскоп на 12 березня допоможе всім знакам Зодіаку розібратися у своїй роботі і зробити правильні кроки для досягнення поставлених цілей.

Овен

На роботі обставини, які заважали Вам йти вперед, нарешті зникнуть, і Ви зможете багато зробити. Найкраще розставити проекти і плани у порядку об'єктивної пріоритетності.

Телець

Здається, Ви стали працювати ще краще, ніж раніше. Якщо так, добре, але намагайтеся не зазнатися, ведіть себе як звичайно. Скромність і працьовитість допоможуть Вам вірніше завоювати симпатії колег, ніж загострене почуття власної важливості.

Близнюки

Меркурій допоможе Вам обійти всі перешкоди на шляху до цілі і успішно виконати бажане. Ваші оригінальні ідеї отримають гарячу підтримку колег. Користуйтеся моментом і використовуйте всі можливості, які на день відкриває перед Вами.

Рак

Завдяки підтримці Меркурія Ви будете працювати енергійно і методично. Результат зусиль Вам сподобається, але важливо зберігати тверезий погляд на речі.

Лев

Ця позиція Сатурна буде надавати прямий вплив на Ваше повсякденне життя і може спровокувати деякі труднощі. На щастя, енергійний Уран додасть Вам сил і допоможе все успішно подолати.

Діва

На роботі намагайтеся не відкладати на завтра нічого з того, що можна зробити сьогодні. Завершіть всі незавершене і будьте готові лавірувати в складній ситуації. Не ризикуйте даремно.

Терези

Не будьте надто боязкі, не думайте довго перед самими простими діями. Сміливість і впевненість у собі - ось що обіцяє Вам успіх.

Скорпіон

На роботі все буде дуже цікаво. Під впливом сприятливого Меркурія Ваш розум і дух будуть незалежні як ніколи, але Ви зможете працювати в команді.

Стрілець

Світила не буде робити відчутного впливу на професійну сферу, крім Марса, який пройде через Ваш знак. Ви будете рішучі та енергійні і напевно доб'єтеся успіху в будь-якій справі.

Козеріг

На Вашу кар'єру будуть впливати відразу п'ять світил, що обіцяє пробудження амбіцій. Впевненість у собі і енергійність допоможуть Вам досягти успіху. Не бійтеся пропонувати нові ідеї, навіть якщо вони здаються дуже оригінальними і новаторськими. Якщо ж Ви бажаєте змінити сферу діяльності, день для цього теж сприятливий.

Водолій

Нептун вказує на те, що Вам пора пожинати плоди минулих зусиль. Якщо Ви багато і наполегливо працювали, готуйтеся приймати заслужені лаври.

Риби

Змінювати звички важко, але освоювати нові методи і технології абсолютно необхідно. Зберіть волю в кулак і не бійтеся вийти з зони комфорту заради професійного зростання.

Нагадаємо, що астрологи попередили українців про небезпечний період.

Раніше повідомлялося про те, що астрологи попередили українців про три важливі небесні події.