ru ua

Катастрофічний період: яким знакам зодіаку не пощастить в лютому

Катастрофічний період: яким знакам зодіаку не пощастить в лютому Колаж РБК-Україна

У цьому місяці можливі аварійні ситуації, конфлікти і проблеми з грошима

Відомий астролог розповів, якими неприємностями може обернутися другий зимовий місяць для деяких знаків зодіаку. Свої прогнози Влад Росс розповів у коментарі для видання "Главред".

Найневдалішим лютий стане для Козерогів. Це буде пов'язано з виходом Плутона і заходом Сатурна. Так як обидві ці планети не найсприятливіші, то Козерогам не рекомендується в цей місяць починати нові справи. Астролог попередив, що людям, народженим під цим знаком, варто бути обережними у подорожах, тому є ризик аварійних ситуацій. Також варто подбати про майно – вони можуть стати жертвами пограбування.

Невдалим цей місяць стане для Раків. У них є великий ризик конфліктів в особистому житті, які можуть навіть призвести до розлучення. Не варто ризикувати і зі зміною роботи в лютому. Особливе попередження – з приводу здоров'я. У лютому Раки будуть схильні до інфекційних та вірусних захворювань.

Лютий стане не найсприятливішим місяцем також для Ваг. Їм не рекомендується в цей період укладати угоди в сфері нерухомості, не варто сваритися з родичами і близькими людьми, а також є ризик великих конфліктів з сусідами. У бізнесі – потрібно бути обережними з партнерами.

Овнів у лютому чекають фінансові неприємності, у деяких ситуація може дійти навіть до банкрутства. Астролог рекомендує власникам цього знаку зодіаку не вплутуватися в сумнівні угоди, не грати в азартні ігри і звести до мінімуму ризики.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що астролог пояснив, чому потрібно змінити український прапор і чим це може допомогти країні.

А також розповідали про те, що астрологи попередили українців про те, що останні дні січня будуть дуже небезпечними.