У Києві активістка Femen залізла на місце полеглого Леніна і кидалася цукерками

STYLER LIFE 23.08.2017 - 10:29
Фото: Femen (facebook.com/femenukraine) Фото: Femen (facebook.com/femenukraine)

Дівчина в костюмі Єви перевтілилася в американську Статую свободи

У Києві одна з активісток Femen 23 серпня залізла на постамент знесеного пам'ятника Леніну з короною і факелом, які зовні нагадують Статую свободи у США. На самому постаменті був розміщений плакат з написом "Chocolate independence" ("Шоколадна незалежність").

Своєю "статуєю шоколадної свободи" активістка хотіла привернути увагу влади до "жіночих питань", повідомляє ТСН.

На оголених грудях активістки було написано Roshen - назва кондитерської компанії президента України Петра Порошенка. Коли жінка вилізла по драбині на місце Леніна, вона почала розкидати навколо цукерки "президентської" торгової марки.

У Києві активістка Femen залізла на місце полеглого Леніна і кидалася цукерками

Фото: Статуя "Шоколадна свобода" (facebook.com/femenukraine)

Пізніше її колега Анжеліна Діаш де Кінташ пояснила, що таким чином Femen хотіли звернути увагу влади на "жіночі питання".

"Як дівчина, живучи в Україні, я не відчуваю себе захищеною, я не відчуваю, що жіночі питання піднімаються і вирішуються. Можна сказати, що за всі роки незалежності України головним надбанням, як ми всі можемо зараз бачити, є збагачення Петра Порошенка в якості шоколадного магната, за сумісництвом він наш президент, тобто його імперія зростає на тлі зубожілого населення", - сказала активістка.

Відео: З висоти пташиного польоту (YouTube/Страна.ua)

На сторінці руху Femen у соцмережі Facebook сказано, що такою дією активістки підвели підсумки до дня Незалежності України, основним досягненням якої є збагачення шоколадного магната і президента країни Петра Порошенка.

У Києві активістка Femen залізла на місце полеглого Леніна і кидалася цукерками

Скріншот поста (facebook.com/femenukraine)

Нагадаємо, 21 липня Анжеліна Діаш де Кінташ оголилася на церемонії підписання офіційних документів між Україною і Білоруссю, під час прес-конференції Петра Порошенка і Олександра Лукашенка.

Раніше повідомлялося, що активістка Femen залізла на пам'ятник князю Володимиру в Києві.

Теги:  Femen