ru ua

У Києві з'явився свій "острів Пасхи"

У Києві з'явився свій "острів Пасхи" Фото: Скульптура (facebook.com/zelenbud)

Арт-об`єкт створений в рамках проекту "7 чудес світу"

20 вересня в Дніпровському районі столиці презентували новий арт-об`єкт, який отримав назву "Голови моаї з острова Пасхи". Про це повідомляє прес-служба КО "Київзеленбуд" на своїй сторінці в Facebook.

Три кам`яні скульптури висотою до трьох метрів з`явились поблизу парку "Перемога" на з`їзді з Броварського проспекту. Автор арт-об`єкту - дизайнер Ірина Магомет. Проект було реалізовано силами КП УЗН Дніпровського району Києва.

"Моаї – це четвертий арт-об`єкт, створений в рамках проекту "7 чудес світу", який буде реалізовано в нашому районі", - пояснив директор КП УЗН Дніпровського району Євген Ковшун.

В "Київзеленбуді повідомили, що ці скульптури були виготовлені з металевої конструкції, заповненої декоративним камінням (окатишми) червоного та білого кольору. Для наповнення каркасів моаї використано близько 4 м. куб. декоративного каміння. Від початку зварювальних робіт до встановлення та наповнення їх камінням пішло понад 2 місяці.

altФото: Скульптура (facebook.com/zelenbud)

Протягом цього року підприємство КО "Київзеленбуд" встановило 35 нових арт-об`єктів в зелених зонах столиці.

Нагадаємо, що недавно в Києві зафіксували погодний рекорд: вперше за 78 років у цей день температура повітря дорівнює +28,5 градусів.