ua en ru

У Києві вулицю Московську пропонують перейменувати на честь героя АТО

У Києві вулицю Московську пропонують перейменувати на честь героя АТО Фото: У Києві хочуть перейменувати три популярні вулиці (nmsk-segodnya.dp.ua)

"Годзілла", як воїна назвали бойові побратими, загинув від снаряда проросійських бойовиків, прикривши собою командира роти і двох військовослужбовців

Комісія з питань найменувань рекомендує Київраді перейменувати Московську вулицю в центрі міста на честь бійця 17-го батальйону 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Дмитра Годзенка з позивним "Годзілла", який загинув 31 березня 2016 року в результаті мінометного обстрілу в зоні АТО. Про це повідомляється на сайті Київміськадміністрації.

Під час обговорення пропозиції перейменування вулиці Московської у Печерському районі була озвучена інформація про те, що ця назва є історичною. Щоправда, заступник голови КМДА Олексій Рєзніков заявив, що "це не та назва вулиці, яку я хочу бачити на карті Києва".

Крім того, проспект Героїв Сталінграду на Оболоні запропоновано перейменувати на честь композитора Володимира Івасюка, а вулицю Петровського на Троєщині - на честь хіміка Василя Щавінського.

Також комісія звернулася до Віталія Кличка і секретаря Київради з проханням відновити процедуру перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича.

До речі, "Яндекс.Карти" "перейменували" проспект Степана Бандери в Києві.