У Києві встановили пам'ятник дочці Ярослава Мудрого

STYLERLIFE        11.11.2016 - 10:05
Фото: Пам'ятник дочці Ярослава Мудрого (ukrinform.ru)
Фото: Пам'ятник дочці Ярослава Мудрого (ukrinform.ru)

Скульптура стоїть на місці, де раніше знаходилися території Ярославого двору

У Києві відкрили пам'ятник дочці Ярослава Мудрого - дружині французького короля Генріха І. Він встановлений на Львівській площі. Про це повідомляє "Укрінформ". На урочистому відкритті була присутня посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

"Я радий, що сьогодні у присутності посла Ізабель Дюмон ми спільно будемо відкривати цей пам'ятник Анні Ярославні. Оскільки місце, де він встановлюється, це колишні території Ярославого двору, то природно, що саме тут ця скульптура буде встановлена. Це велика культурна подія для Києва і України", - сказав міністр культури Євген Нищук.

Ізабель Дюмон зазначила, що скульптура є нагадуванням того, що Анна Ярославна - це був перший зв'язок, встановлений між Україною та Францією.

"Ця статуя буде нагадувати всім, що княжна Анна Київська, яка стала великою королевою Франції, є найпершою з зв'язків, які об'єднують Україну і Францією. Зв'язків, які шикувалися протягом століть і значно посилилися після здобуття Україною незалежності. Зв'язків, які живляться активним співробітництвом України і Франції у всіх галузях. Зв'язків, що Франція буде зміцнювати і розвивати в майбутньому заради єдиної, вільної і сильної України", - підкреслила Дюмон.

Нагадаємо, в окупованому Криму теж вирішили поставити пам'ятник українському князю Володимиру.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся