Кияни не можуть отримати законні квартири у забудовника

STYLERLIFE        22.06.2017 - 15:50
Фото: Висотка (pixabay.com/gazrock)
Фото: Висотка (pixabay.com/gazrock)

У висотку повинні переселити жителів сусідніх будинків

У Дарницькому районі Києва люди не можуть отримати законне житло у забудовника, який зводить висотку. Туди повинні переселити і жителів сусідніх будинків, але договору не укладаються. Про це повідомляють в програмі "Остання Інстанція".

"Порушуються права людей, йде точкова забудова, ніякої реконструкції району тут не планується. Точкова забудова - це порушення наших прав", - обурилася місцева мешканка.

За словами експертів, забудовники часто отримують дозволи на таке будівництво в обмін на реконструкцію старого житлового фонду і надання квартир для переселення людей. Але офіційно ці обіцянки не підтверджені.

 

Відео: Люди не можуть отримати свої кварти (youtube.com/Телеканал ZIK)

У 2013 році компанія ПрАТ "Схід-2" отримала дозвіл на будівництво по вулиці Сормовской, 3. Однак, за документами можна зводити тільки вісім поверхів. Якщо ж будується висотка, то в неї необхідно переселити жителів старих будинків і проводити реконструкцію кварталу. Таким чином, людям повинні илі виділити 20 квартир зі 100. Але про це керівник будівельної компанії Петро Литвинчук сказав уже тільки в бесіді з журналістами.

На зустрічі він зазначив, що проект будівництва будівлі не відповідав вимогам і його мінятимуть.

"Даний проект ми коригуємо. Він не влаштовує нас і він не підпадає під існуючі норми. Тому ми будемо його корегувати відповідно до діючих норм", - пообіцяв він.

"Коли буде програма розвитку даної території і нам запропонують певні майданчики, де будуть будуватися будинки, надаватиметься житло цим жителям. Я думаю, що проблема буде вирішена", - додав Литвинчук.

Хоча, згідно із законом, договору з місцевими жителями повинні підписуватися до початку будівництва, як і затвердження програми розвитку території. Через це мешканці звернулися в Державну архітектурно-будівельну інспекцію, але реакції поки не було.

У новобудові вже почали продавати квартири. Як повідомили у відділі продажів, в липні вже можна буде підписувати договори.

До речі, власника будівлі колишнього Центрального гастроному на Хрещатику зобов'язали відновити пам'ятник.
 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top