ua en ru

"Корупціонер" біг серед учасників напівмарафону в Києві

"Корупціонер" біг серед учасників напівмарафону в Києві Фото надане прес-службою

Перформанс покликаний привернути увагу громадськості до проблеми корупції

Чоловік у дорогому класичному костюмі переховувався в центрі Києва і вибіг на одну з дистанцій 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який відбувся у столиці 22 квітня. Сотні доларів випадали з кишень його піджака. Інші учасники забігу дивувалися такому незвичному марафонцю, фотографували та намагалися здогадатися, хто він и звідки (лунали ідеї, що він із Межигір’я), а деякі старалися його наздогнати.

На спині корупціонера був напис "Парк корупції. Незабаром відкриття". Так анонсували старт першого в Україні "Парку корупції", що відкриється на початку літа в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка.

Відео: facebook.com/CorruptionPark

Перформанс "Корупціонер, що біжить" покликаний привернути увагу громадськості до проблеми корупції, яка стане провідною темою інтерактивного парку. Гості парку, взаємодіючи з доповненою та віртуальною реальністю, 3D та відеомаппінгом, дізнаються про історію корупції, основні корупційні схеми та про те, як українці можуть впливати на цей феномен.

Нагадаємо, у столиці відбувся 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018, який відкрив нову сторінку в біговій історії України.

Пропонуємо вам до перегляду топ найкращих місць для відпочинку в травні.

Відео: video.rbc.ua