"Нові росіяни": Кримчани розповіли про "принади" життя на анексованому півострові

Кримчани розповіли про "принади" життя на анексованому півострові
Фото: Життя в Криму

Жителі анексованих міст лають ціни, бояться лайкати новини і чекають повернення України

Мешканці анексованого Росією Криму скаржаться на високі ціни, відсутність заробітків у курортний сезон і терор за проукраїнські настрої. Про це пише газета "Сьогодні".

Так, журналісти видання поспілкувалися з кримчанами, які розповіли про усі "принади" життя на півострові.

"За цей час довелося багато чого пережити. Найважче - це ціни на продукти і тарифи на "комуналку". Все подорожчало. А туристи їхати не хочуть. Якщо раніше мої знайомі в курортний сезон стояли на вокзалі і просто закликали відпочиваючих, то зараз заздалегідь обдзвонюють своїх колишніх постояльців, пропонуючи раннє бронювання житла. Навали туристів вже ніхто не чекає - в цьому році їх буде ще менше", - розповіла мешканка Севастополя Марина.

Кримчани розповіли про "принади" життя на анексованому півострові

Фото: Кримчани хочуть додому - в Україну

Кримчани, які поїхали в інші українські міста, але підтримують зв'язок з рідними на окупованій території, розповіли, які ще "вигоди" принесла їм "кримська весна".

"Мої родичі з гіркотою жартують, що стали "новими росіянами", але часто сидять без світла. У багатьох регіонах Криму світло та вода - по графіку, кілька годин в день. Наприклад, у селах в околицях Ялти. Найбільше з водою проблем на півночі Криму... Є гігантські проблеми з медициною. У Криму гострий дефіцит кваліфікованих лікарів", - зазначив колишній житель Сімферополя, а нині киянин Юрій.

Кримчани розповіли про "принади" життя на анексованому півострові

Фото: Крим - це Україна

Крім того, деякі кримчани кажуть, що "бояться поставити зайвий лайк в соцмережах під проукраїнською новиною, тому що першими можуть прийти навіть не спецслужби, а "ватні" сусіди, які тебе можуть здати кому треба".

Але боротьба за повернення Криму Україні на півострові ще триває.

"Ми будемо все для цього робити", - сказав один із респондентів.

До речі, відомий поет проникливо написав про трьохріччі анексії Криму.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся