ru ua

"Ленінград" + Голлівуд: героя відомого фільму змусили танцювати під "лабутены"

Інтернет-умільці створили вірусний коуб, наклавши новий суперхіт Сергія Шнурова "Експонат" на кадри з фільму "Фатальний інстинкт"

У Мережі зі швидкістю лісової пожежі поширюється коуб-пародія на пісню "Експонат" групи "Ленінград". На кадрах зацикленого відео актор Арманд Ассанте, виконуючий роль детектива Неда Рэвина, танцює в червоних жіночих туфлях на шпильці під звуки дуже популярної останнім часом пісні.

Варто відзначити, що новий відеокліп групи "Ленінград" на пісню "Експонат" б'є рекорди популярності в Мережі. Ролик, викладений тиждень тому на офіційному YouTube-каналі групи, на даний момент має майже 10,5 млн переглядів, більше 114 тисяч "лайків" та майже 6 тисяч "дислайков". Обережно, ненормативна лексика!


Картина "Фатальний інстинкт" 1993 року випуску сама по собі є пародією на такі знамениті трилери, як "Основний інстинкт" і "Смертельна потяг". За сюжетом Нед Рэвин зраджує дружині з лиховісною красунею Лолою, поки його благовірна Лана в союзі з коханцем планує залишитися вдовою.

До речі, Instagram російської актриси Ірини Горбачової у лічені дні став улюбленим акаунтом соцмереж, набравши 363 тисячі передплатників.