ru ua

Кращі школи Києва: опубліковано рейтинг топ-200 навчальних закладів України

Кращі школи Києва: опубліковано рейтинг топ-200 навчальних закладів України Колаж (РБК-Україна)

Освітній портал опублікував рейтинг кращих шкіл за цей рік

Стали відомі 200 кращих шкіл за 2018 рік, які були визначені за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання у цьому році. Рейтинг складено освітнім ресурсом Osvita.ua.

Список був зроблений з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2018 року Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО). Школи розміщені за рейтинговим балом, який був розрахований на підставі середнього значення балів випускників, які пройшли тестування з усіх предметів оцінювання.

Так, на першому місці значиться Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка, який у минулому році також посів перше місце цього рейтингу. Його середній рейтинговий бал – 170,3.

На другому місці знаходиться київський природничо-науковий ліцей №145 з відміткою у 164,4 рейтингових балів, а на третьому – ліцей "Інтелект", який також знаходиться в столиці, з 163,2 балами відповідно.

Кращі школи Києва: опубліковано рейтинг топ-200 навчальних закладів України

Скріншот рейтингу (osvita.ua)

У топ-10 шкіл ще увійшли: КП "Харківський фізико-математичний ліцей №27 Харківської міської ради Харківської області, технічний ліцей КПІ, КП освіти "Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернет "Дніпро", український фізико-математичний ліцей КНУ ім. Т. Шевченка, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер", ліцей "Наукова зміна" в Києві та КП освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Нагадаємо, в одеській школі з мами першокласника вимагали велику суму.

До речі, раніше ми писали про те, що студенти-першокурсники у Києві живуть у жахливих умовах.

А також ми писали про те, що в Україну не пустили підручник з англійської мови.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: У скільки обійдеться перше вересня українським батькам