У Львівській області замироточила ікона святого Меркурія

STYLERLIFE        10.10.2016 - 20:06
Фото: Церква (socialmatter.net)
Фото: Церква (socialmatter.net)

Диво сталося в храмі рівноапостольного князя Володимира Української православної церкви Київського патріархату в селищі Івано-Франкового Яворівського району

У Львівській області замироточила ікона преподобного Меркурія - ігумена Бригинського, Чернігівського чудотворця з часточкою мощей цього святого. Про це повідомляє ZIK.

Настоятель храму розповів, що ікона замироточила в день пам'яті Симеона Стовпника спочатку церковного індикту після того, як Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у храмі святого рівноапостольного князя Володимира в селищі Івано-Франкового Яворівського району Львівської області. З тих пір до ікони приходять християни з усієї області, щоб просити не тільки за себе і близьких, але і за всю Україну.

"Святійший патріарх Філарет з ієрархами та духовенством підійшли до раку преподобного Меркурія Бригинського та заспівали величання святому. Пройшло з тих пір багато часу. І сталося диво, яке першим зауважив отець Назарій", - розповів священик.

Нагадаємо, що экс-голова миколаївського порту зобразив себе на величезній іконі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top