ua en ru

Маркевич очолив футбольну збірну українських прикордонників

Маркевич очолив футбольну збірну українських прикордонників Фото: Мирон Маркевич прийшов у гості до прикордонникам Краматорського загону (dpsu.gov.ua)

Екс-наставник національної збірної України на один день став біля керма команди прикордонників Краматорського загону

Голова комітету національних збірних Федерації футболу України Мирон Маркевич побував в одному з прикордонних підрозділів Краматорського загону.

Як повідомили в прес-центрі ДПСУ, в зону АТО Мирон Богданович приїхав, щоб підтримати "зелених беретів", які несуть службу на лінії розмежування.

У ході зустрічі відомий тренер відповідав на запитання прикордонників, які в більшості стосувалися виступів національної збірної України з футболу, та на згадку про свій візит подарував футбольний м’яч з автографами відомих українських футболістів. Також військовослужбовці мали змогу отримати автографи та сфотографуватися з відомим футбольним фахівцем.

Маркевич очолив футбольну збірну українських прикордонниківМаркевич очолив футбольну збірну українських прикордонниківМаркевич очолив футбольну збірну українських прикордонниківМаркевич очолив футбольну збірну українських прикордонників

Фото: Мирон Маркевич прийшов у гості до прикордонникам Краматорського загону (dpsu.gov.ua)

Наприкінці зустрічі Маркевич запросив всіх бажаючих відвідати футбольний поєдинок між прикордонниками Краматорського загону і збірною батальйону МВС "Харків-2". Варто відзначити, що в цій грі Мирон Богданович виступив в якості тренера команди прикордонників.

Раніше Styler писав про те, що Маркевич взявся тренувати футбольний клуб з райцентру.