ru ua

На смітнику народилися? У Харкові вчителька довела дітей до сліз

На смітнику народилися? У Харкові вчителька довела дітей до сліз Колаж РБК-Україна

Вона наговорила дівчаткам гидот про батьків

У Харкові вчителька так вилаяла і нахамила двом ученицям четвертого класу, що вони більше години ридали. Про інцидент розповів користувач Даніель Солодчик на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Учениця 4-го класу харківської школи № 109 Маргарита і її подруга Аня запізнилися на урок на три хвилини. У класі їх зустріла класний керівник іншого класу, яка у них не викладає. Дівчатка вибачилися за запізнення, як і годиться, але викладача це вибачення не задовольнило, і вона почала ображати їх і говорити гидоти про батьків.

"Ми вибачилися, а вона сказала: "Таких треба на облік ставити. Хто вас підіймає?". Ми відповіли, що батьки. Вона запитала: "Ви що, народилися на смітнику? Не знаєте, у скільки вставати потрібно?". Назвала наших батьків тупими, а потім і зовсім сказала, що у нас немає сім'ї. Я сказала, що мої батьки незрячі, але це не дає нікому права так говорити про них. Потім ми сіли за парти, а Інна Василівна (викладач) пішла, ми розплакалися, нас заспокоював весь клас", — розповіла Маргарита.

При конфлікті була класна керівниця дівчаток, але вона не заступилася за своїх учениць. У батьків Маргарити порушення зору і класний керівник про це знала. Дівчинка дуже болісно сприйняла образи на адресу батьків.

Керівництво школи про конфлікт знає, і директор вже дала свої пояснення. Проте вчительці, яка ображала дітей, загрожує покарання у вигляді догани, так як вважають її поведінку просто некоректною.

Користувачі соціальних мереж відреагували на конфлікт і вважають, що викладачів за подібну поведінку потрібно карати набагато суворіше, щоб інциденти буллінга в школах припинилися.

На смітнику народилися? У Харкові вчителька довела дітей до слізНа смітнику народилися? У Харкові вчителька довела дітей до слізНа смітнику народилися? У Харкові вчителька довела дітей до сліз

Скріншот коментарів (facebook.com/Батька SOS)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що учителька влаштувала "день канібала" для першокласників і спровокувала жахливе побиття дитини.

А також розповідали про те, що у Кривому Розі неадекватна вчителька загнобила старшокласницю.