ua en ru

Напад на журналістку: ведуча "Эхо Москвы" розповіла про замах

Напад на журналістку: ведуча "Эхо Москвы" розповіла про замах Фото: Тетяна Фельгенгауер (facebook.com/felgengauer.tania)

Інцидент стався прямо в редакції радіостанції 23 жовтня

Журналістка "Эхо Москвы" Тетяна Фельгенгауер, на яку було скоєно замах, розповіла про напад. Свої переживання в перші хвилини після події вони описала в блозі на сайті радіостанції під назвою "Історія про те, як дівчинка перемагає маніяка".

Журналістка почала свою розповідь зі слів подяки тим, хто допоміг врятувати її.

"Спасибі незнайомій мені жінці. Вона просто побачила, як ми з Ідою вибігли на перший поверх і намагалися викликати "швидку". І ця жінка не пішла, не відвернулася, не зробила вигляд, що поспішає. Вона допомагала мені затискати рани на шиї, тому що у мене вже не було сил, і я починала захлинатися кров'ю. Я просила її говорити зі мною, не давати втрачати свідомість. Моя люба незнайомка, ви дуже хоробра! Я обов'язково вас знайду!" – написала вона.

"У мене пішло три дні на те, щоб прочитати ці сотні повідомлень зі словами підтримки. Я чесно намагалася відповідати. Спасибі журналістам, які в масі своїй повели себе дуже делікатно і солідарно. Це дуже цінно для мене", – додала Фельгенгауер.

Журналістка зазначила, що не очікувала від себе, що зможе так боротися за своє життя.

"Чесно кажучи, я сама від себе не очікувала, що зможу так відчайдушно боротися за своє право жити. І я не була б такою сильною, якби не ви, яким я кажу спасибі. Тому що коли ти боєць, і коли є люди, готові боротися за тебе, ось тоді виходить історія зі щасливим кінцем. Історія про те, як дівчинка перемагає маніяка", - підсумувала вона.

Раніше блогер пригадав "Ехо Москви" скандальний опитування.