ua en ru

Знайшов помилки в підручнику: у Львові на вчителя подали в суд

Знайшов помилки в підручнику: у Львові на вчителя подали в суд У Львові на вчителя подали в суд (колаж РБК-Україна)

У Львові на вчителя подали в суд через вказівки на помилку в підручнику

У Львові на вчителя "Захисту Вітчизни" подали в суд через вказівки на помилку в підручнику для 10 класів. Раніше вчитель Класичної гімназії при ЛНУ імені Івана Франка Сергій Хараху подав скаргу щодо неправдивих фактів у новому підручнику. У своїй скарзі, яку опублікував ще раніше у себе на сторінці Facebook, вчитель вказував на велику кількість помилок, які є в підручнику.

"У підручнику Захист Вітчизни" для 10 класу автором Миколою Гнатюком Ростиславовичем свідомо допущена брехня щодо історичних подій і відносин з Росією. Так на стор. 38 зазначено, що був підписаний договір між Україною і Росією у 1654 році. Тоді не було Росії, а існувало Московське царство. Росія як назва країни з'явилася в 1721 році. Так само спільної перемоги під Містечком не було, але автор знову вказує про те, що "українські і російські війська...". Не було ніяких російських військ! Прошу ще раз перевірити цей підручник. Адже я почав читати, а вже стільки цікавого знайшов", - написав Сергій Хараху.

Раніше в ЗМІ вже висвітлювалася заява цього вчителя, однак тепер стало відомо, що видавництво "Генеза" та видання "Високий Замок" про захист ділової репутації та відшкодування моральної шкоди подали в суд на Сергія Хараху.

"Видавництво "Генеза" - приватна фірма-мільйонер на бюджетних замовленнях судиться з простим вчителем зі Львова та видавництво "Високий Замок" online... за те, що я їх образив у статті. Ось що мене цікавить в першу чергу. Чому видавництво "Генеза" не судиться проти Леополіс-ньюз? По-друге, сума відшкодування 100 тисяч. Це вони що мене на вчительську зарплату хочуть покарати? Жорстоко", - написав вчитель "Захисту Вітчизни".

Про те, коли пройде перше засідання у суді - не повідомляється.

Нагадаємо, що школярі масово йдуть з ліцею через буллінг.

Також ми писали, що у Львові діти масово йдуть з ліцею через одного учня.