"Не мають права голосу": Поклонська відзначилася фейковою цитатою про українців

Середа 08 листопада 2017 17:02
"Не мають права голосу": Поклонська відзначилася фейковою цитатою про українців
Фото: Наталя Поклонська (facebook-Наталя Поклонська)

Екс- "прокурор" Криму видала новий "перл"

Депутат нелегітимної Госдуми РФ Наталія Поклонська відповіла на можливий розрив дипломатичних відносин України з Росією фейковою цитатою. Висловлювання, яке, як передає mk.ru, нібито належить покійному президентові Югославії Слободанові Мілошевичу, вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

"Хочу навести слова з останнього звернення до народів Росії Слободана Мілошевича: "Росіяни! Я зараз звертаюся до всіх руських, жителів України і Білорусі на Балканах теж вважають руськими. Подивіться на нас і запам'ятайте - з вами зроблять те ж саме, коли ви роз'єднаєтесь і дасте слабину. Захід - ланцюгова скажена собака вчепиться вам в горло. Брати, пам'ятайте про долю Югославії! Не дайте вчинити з вами так само!"- процитувала Поклонська Мілошевича.

Втім, незважаючи на популярність цитати, оригінал та її джерело невідомі.

"Не мають права голосу": Поклонська відзначилася фейковою цитатою про українців

Скріншот поста (facebook.com/PoklonskayaNV)

Також екс- "прокурор" Криму додала свою думку з приводу можливого розриву дипломатичних відносин України з Росією.

"Очевидно, що порушення норм міжнародного гуманітарного права і злочинне нехтування правами людини в Україні за період з листопада 2013 року до нині тримає людей в страху і жаху, надаючи можливість "самозванцям" в Раді рапортувати в намірі реалізувати давній план деяких сил про знищення непорушного зв'язку нашого народу Росії та України", - написала вона.

"Наочним свідченням того, що люди в Україні не мають права голосу і повинні мовчки дивитися, як убивають України такі її" керівники ", є триваючі вибухи на Донбасі, де посміли сказати слово. Але і тут слухняні, але нікчемні "управлінці" терплять крах . Треба ж, не розібралися і поквапилися підірвати власний склад боєприпасів. і такий крах буде їм у всьому, тому що народ Росії і України єдиний", - додала Поклонська.

Раніше Шендерович розповів, як з ним намагалася подружитися Поклонська.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся