Негода наближається: Кабмін зобов'язав губернаторів ночувати в кабінетах

STYLERLIFE        12.11.2016 - 15:20
Фото: Перший віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)
Фото: Перший віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко (kmu.gov.ua)

Голови адміністрацій повинні цілодобово контролювати роботу оперативних штабів

Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко зобов'язав губернаторів не залишати територію своїх областей і міст під час прийдешньої негоди. Про це він заявив за підсумками засідання міжвідомчого оперативного штабу, повідомляє Урядовий портал.

За словами Зубка, голови обласних адміністрацій повинні забезпечити цілодобову діяльність оперативних штабів з протидії надзвичайним ситуаціям.

"Голови ОДА, де оголошено штормове попередження, повинні в рамках міжрегіонального співробітництва забезпечити координацію з підрозділами Укравтодору і Держнс. Важливо залучити достатню кількість техніки і груп рятувальників для забезпечення магістральних проїздів та можливої евакуації людей з ділянок з ускладненим проїздом. Відповідні підрозділи повинні бути готові максимально швидко надати необхідну допомогу людям, які можуть постраждати в результаті порушення енергопостачання або заторів на трасах", - сказав він.

За повідомленням Укргідрометцентру, 13 листопада в Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях оголошено штормове попередження. Очікуються сильний вітер, налипання мокрого снігу та зниження температури. За прогнозами синоптиків, погодні умови стабілізуються вдень у понеділок, 14 листопада.

Раніше синоптики розповіли про погоду на вихідні.

On Top