ua en ru

Синоптик попередила про раптову зміну погоди: до чого готуватися

Синоптик попередила про раптову зміну погоди: до чого готуватися Погода в Україні (pixabay.com)

Стало відомо, в яких регіонах температура опуститься і пройдуть дощі

Погода в Україні істотно зіпсується вже у вівторок, 19 березня. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Діденко розповіла, що у вівторок в Україну прийде новий атмосферний фронт, який принесе дощі і різке зниження температури повітря. Однак дощі захоплять тільки частину території України.

"Сьогодні навіть і не думайте сидіти весь день в приміщенні – хоча б на годину потрібно вибратися на повітря. Тому що так тепло, як сьогодні, завтра вже не буде. 19 березня в Україну прийде атмосферний фронт, який принесе дощі вздовж смуги Вінницька-Київська-Житомирська-Чернігівська області, а також знизить температуру повітря в західних і північних областях. Поза межами цієї умовної смуги істотні опади не прогнозуються", - повідомила синоптик.

Синоптик попередила про раптову зміну погоди: до чого готуватися

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

Вона розповіла, що відносно тепла погода утримається у вівторок на сході, півдні й у центральних областях, але температура буде трохи нижче.

"Тепліше у вівторок повітря очікується на сході, півдні і в більшості центральних областей, проте це буде вже не те тепло, що сьогодні, +9 +14 градусів", - зазначила Діденко.

У Києві у вівторок очікується похолодання, а також можливі опади у вигляді невеликого дощу. Синоптик попередила, що похолодання в столиці протримається до кінця тижня.

"У Києві 19 березня очікується похолодання до +8 +10 градусів, прийде дощ, набіжать хмарі. І до кінця тижня у столиці розкішних градусів, як сьогодні, не буде. Не дивно, так як це практично квітневі показники температури повітря", - резюмувала синоптик.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що синоптик дав невтішний прогноз погоди на 2019 рік.

А також розповідали про те, як дізнатися свою долю в день весняного рівнодення.