ua en ru

"Неприємно": режисер Ахтем Сеїтаблаєв прокоментував свою участь у "передвиборчому ролику"

"Неприємно": режисер Ахтем Сеїтаблаєв прокоментував свою участь у "передвиборчому ролику" Ахтем Сеїтаблаєв (фото: РБК-Україна)

Режисер фільму "Кіборги" від сказаних у ролику слів не відмовляється

У соцмережі продовжуються обговорювати публічне звернення Анастасії Приходько щодо її появи у політичному ролику, без згоди на це, власне, самої української співачки.

При цьому в епіцентрі скандалу також опинився відомий український режисер кримськотатарського походження, автор фільму "Кіборги" Ахтем Сеїтаблаєв, який також взяв участь у зйомках політичного відеоролика.

Styler звернувся до відомого кінорежисера з проханням прокоментувати ситуацію.

За словами Сеїтаблаєва, він також не знав, що відеоролик носитиме політичний характер – режисера попросили знятися у соціальному ролику.

"До мене звернувся Євген Миколайович Нищук і запропонував взяти участь у такому соціальному ролику, який буде розповідати про досягнення нашої країни. Я з радістю зголосився. Ну а потім вийшло, як вийшло", - прокоментував Styler Ахтем Сеїтаблаєв.

Нагадаємо, що у відео режисер говорить наступні слова: "Почали знімати якісні українські фільми. Наше кіно повертається на великі екрани".

Ахтем Сеїтаблаєв

"Передвиборчий ролик" за участю Ахтема Сеїтаблаєва та Анастасії Приходько (кадр з відео: facebook.com/EuroMaydan)

"Але від жодного свого слова, яке я сказав в цьому ролику, я не відмовляюсь!

Звичайно, неприємно. Могли б сказати відверто і прямо, і кожен би приймав своє рішення – брати чи не брати участь. Я особисто ніякої катастрофи в цьому не бачу. Тому що можу сказати, що на прикладі фільму "Кіборги" ми б ніколи в житті, моя знімальна група, не могли б зняти цей фільм без допомоги держави в особі Держкіно України, Міністерства збройних сил, Генерального штабу. І доказом того, що дійсно відбуваються зміни, хто б що не говорим, - є те, що фільм на таку болючу тему жодного разу не був цензурований і ніхто навіть не вимагав цього. І першого разу цей фільм побачили всі, починаючи з Президента України, у глядацькому залі 6 грудня", - розповідає Ахтем Сеїтаблаєв.

Але при цьому режисерові ніхто відверто не сказав, що змонтований матеріал носитиме "політичний характер".

"Ні, не говорили! І з цього приводу мені дуже неприємно. Тому що я дуже тепло ставлюся до всіх задіяних осіб, і давно знаю Євгена Миколайовича... Взагалі, у нас багато чого такого неприємного відбувається в країні від того, що ми не розмовляємо відверто один з одним. І якщо б до мене звернулися б, мабуть, я б не відмовився, але треба говорити прямо. І все. Цей факт, звісна річ, мені не приємний. Але вже сталося, як сталося. Буду знати на майбутнє", - підсумував режисер "Кіборгів".

Також Ахтем Сеїтаблаєв відмітив, що після виниклої ситуації навколо звернення Приходько, йому особисто ніхто не передзвонив і не пояснив ситуацію.

Крадена музика в ролику Порошенка

¯ \ _ (ツ) _ / ¯. В PR-ролику Порошенка, який зараз масово крутять по ТБ, не тільки використали Анастасію Приходько без її дозволу (тут деталі http://bit.ly/2BB7ZOu), але і використали в ролику крадену музику. На 2-й і 11-й секунді на відео чітко чути Audiojungle Watermark, що свідчить про використання музики без дозволу. (це ось такий звук https://youtu.be/rQ38wMPPP3Q) "Йдемо вперед." - Петро Порошенко

Опубліковано ЄвроМайдан – EuroMaydan 18 лютого 2018 р.

"Передвиборчий ролик" за участю Ахтема Сеїтаблаєва та Анастасії Приходько (відео: facebook.com/EuroMaydan)

Нагадаємо також, раніше Styler зв'язався з прес-службою Міністерства культури та Євгена Нищука за коментарем.

У прес-службі підтверджують, що Нищук дійсно зв'язувався з Приходько. Але виключно для того, щоб "отримати від неї принципову згоду у зйомках умовного відеоролика".

Зі свого боку Анастасія Приходько попередила, що разом зі своїм адвокатом готує звернення до передвиборної команди Петра Порошенка, після чого планує подати до суду на винних.