ua en ru

Участь Приходько у "передвиборчому ролику": з'явилася відповідь Мінкульту та менеджера співачки

Участь Приходько у "передвиборчому ролику": з'явилася відповідь Мінкульту та менеджера співачки Євген Нищук та Анастасія Приходько (Колаж РБК-Україна)

У Мінкульті підтвердили, що розмова між Приходько і Нищуком дійсно була

У мережі набирає обертів публічне звернення Анастасії Приходько щодо її появи у політичному ролику, без згоди на це, власне, самої української співачки.

Так, Приходько звертається до українців і пояснює, що її ім'я, прізвище та обличчя були використані у начебто "передвиборчому ролику Петра Порошенко". При цьому співачка стверджує, що її обдурили: організатори стверджували, що ролик задуманий як частина соціального проекту, спрямованого на популяризацію розвитку України.

"Мені подзвонив Євген Нищук (ред. – Міністр культури України), який запропонував мені взяти участь у соціальному проекті. Але, як бачите, жорстко і підло моє ім'я та прізвище використали у своїх політичних іграх", - розповіла Анастасія Приходько.

Styler зв'язався з прес-службою Міністерства культури та Євгена Нищука за коментарем щодо ситуації, яка виникла.

У прес-службі підтверджують, що Нищук дійсно зв'язувався з Приходько. Але виключно для того, щоб "отримати від неї принципову згоду у зйомках умовного відеоролика".

"Євген Миколайович і Анастасія знайомі, мають контакти один одного. Дійсно розмова між ними була. Але щодо просто принципової згоди у зйомках умовного відеоролика. Всі подальші переговори щодо змісту та суті ролика велися з одного боку продюсерами ролику і продюсером співачки Денисом Путинцевим з іншого боку. Він був поінформований щодо змісту зйомок і сприяв їх проведенню.

Виникла абсолютна відсутність комунікації в середині того процесу, до якого ні Міністерство культури, ні Міністр особисто не мають ніякого відношення. Адже розмова була в них як у двох творчих людей, які знайомі, щодо принципових зйомках в умовному відеоролику. Подальша розмова велася не між співаком і міністром, а між конкретними продюсерами, які обговорювали всі робочі моменти", - пояснюють ситуацію у прес-службі Євгена Нищука.

"Станом на сьогодні, після того як інформація від співачки поширилася в інтернеті, ми намагалися неодноразово з нею зв'язатися. Втім на жоден контакт вона з нами не виходить. З нову ж таки за інформацією, яка в нас наявна станом на тепер, ролик, який викликав таке збурення співачки – очевидно через непоінформованість її власним продюсером – вже знятий з мережі YouTube", - говорять у прес-службі.

https://youtu.be/Rfxr2xBDJ_4 Я буду захищати свою честь та гідність

Опубліковано Анастасією Костянтинівною 18 лютого 2018 р.

При цьому прес-служба запевняє, що ролик вже перемонтовано і сюжету зі співачкою Анастасією Приходько у новому варіанті ролика немає.

На даний момент ніяких позовів з боку співачки чи Дениса Путинцева до Мінкульту не було.

Крім того, у Міністерстві культури поки не беруться коментувати саму суть відеоролика – чи дійсно він являється передвиборним відео П. Порошенко.

"Важко зараз це коментувати. Ще раз повторимо: Міністр спілкувався зі співачкою щодо умовної зйомки, про яку далі говорили продюсери", - підсумували у прес-службі Нищука.

Зазначимо, Styler намагався також зв'язатися з Денисом Путинцевим, але поки що менеджер співачки не готовий коментувати ситуацію.

При цьому на своїй Facebook-сторінці Путинцев зазначив: "Я не є продюсером Анастасії Приходько. Я займаюся менеджментом артиста. Анастасія Приходько попросила мене допомогти організувати зйомки СОЦІАЛЬНОГО РОЛИКА на підтримку української культури, оскільки знятися в цьому ролику її попросив Євген Нищук. Про жодні политичні фігури в момент переговорів не йшлося. У всякому разі, в момент переговорів зі мною".

Участь Приходько у "передвиборчому ролику": з'явилася відповідь Мінкульту та менеджера співачки

Скріншот поста facebook.com/denis.putintsev

Крім того, Путинцев зазначає, що подальша комунікація зі ЗМІ відбуватиметься з боку адвоката Приходько.