Незадекларований особняк та авто: ЗМІ показали, як київська суддя живе на одну зарплату

STYLERLIFE        28.11.2016 - 15:49
Фото: Будинок Олени Первушиною (blog.prosud.info)
Фото: Будинок Олени Первушиною (blog.prosud.info)

Голова Голосіївського районного суду Києва живе за містом у величезному будинку, який належить її колишньому чоловікові

Журналісти показали хороми судді Олени Первушиною. Голова Голосіївського районного суду живе в заміському будинку, площею 470 кв. м, в селі Проців під Києвом. Про це дізналися активісти Prosud.

"Під час написання даної статті у одного з наших активістів, який також залучався до підготовки матеріалу для цього розслідування, вдома пройшов обшук. Нас навіть намагалися виходити незнайомі люди з проханнями не публікувати дане розслідування, так як суддя, про яку ми збираємося писати, робить дуже багато "корисного" для військової прокуратури. Однак такі дії тільки підігріли наш інтерес до даної судді і ще раз підтвердили інформацію, яку ми мали відносно неї", - написали активісти.

Первушина Олена Сергіївна займає пост голови Голосіївського районного суду міста Києва ще з 2007 року, хоча згідно ст. 20 закону "Про судоустрій і статус суддів" одна і та сама особа не має права перебувати на цій посаді більше, аніж два строки поспіль. Первушина на цій посаді вже вчетверте.

Активісти зазначають, що під час Революції Достоїнства цей суд активно підключився до переслідування активістів.

"Роль судді Первушиною в масовому порушенні суддями Голосіївського суду присяги також повинно бути предметом розслідування", - переконані активісти.

Згідно декларації чиновниці за 2014 і 2015 року, її єдиним доходом є зарплата. За 2014 рік за Первушиною не числилося жодної рухомого чи нерухомого майна, а ось в е-декларації вона вказав будинок площею 470 кв. м під Києвом, який належить її екс-дружину. Вартість такого особняка перевищує 1,5 млн грн згідно з офіційними даними. Зараз подібний будинок в цьому місці можна купити мінімум за 5 млн грн.

За словами сусідів, суддя живе тут лише влітку і на вихідних. Де перебуває чиновниця в інший час, невідомо, оскільки іншого майна за нею не рахується.

Крім того, Первушина користується незадекларованим автомобілем Toyota Land Cruiser 200. Таку машину, але вже з іншими номерними знаками, активісти бачили біля будівлі Голосіївського районного суду.

"Автомобіль зупинився, але з нього ніхто не вийшов. Тому ми засумнівалися, чи це так на ньому приїхала пані Первушина", - написали активісти.

Раніше у мережі показали майно судді з Києва, який не задекларував особняк за 2,5 млн грн.

On Top