ru ua

Низький уклін: 84-річна волонтерка вразила українців

Низький уклін: 84-річна волонтерка вразила українців 84-річна волонтерка плете сітки для української армії (колаж РБК-Україна)

Волонтерка хоче, щоб наші хлопці повернулися живими і з перемогою

84-річна волонтерка Марія Федотівна допомагає українській армії. Вона одна з тих жінок, які плетуть маскувальні сітки для фронту, що потім відправляють на Донбас, пише благодійний фонд "Повернись живим".

Жінки-волонтерки творять камуфляжні "обереги" в самому центрі Києва - у Музеї історії України. Марія Федотівна нарізає стрічки з камуфляжу і цим творить сучасну історію України.

Волонтерка колись працювала вчителькою перших класів. Вона пережила війну і дуже хоче, щоб наші захисники повернулися додому живими і з перемогою.

Низький уклін: 84-річна волонтерка вразила українців

84-річна волонтерка плете сітки для української армії (фото: facebook.com/backandalive)

На фото перед Марією Федотівною лежить готова "окопна" сітка завширшки приблизно 2 метри, призначена для того, щоб приховати пересування наших бійців від ворога. Незабаром цей витвір жінок-патріоток буде на передовій охороняти наших захисників.

Користувачі мережі у захваті від незламності і витримки цієї героїчної жінки. Вони залишили багато захоплених коментарів під публікацією.

"Маріє Федотівно, дай Боже вам здоров'я! А нашим героям повернутись живими до рідного дому! Боженько, дай, щоб війна закінчилась!" - побажала Галина Пирч

"Низький уклін вам і велика вдячність від усієї України, дай Боже вам міцного здоров'я на многії і благії літа..." - написала Olga Grechka.

"Яка пiдлicть у свiтi, такi люди повиннi жити у щасливому суспiльствi, a виходить навпаки... У них не загоїлись рани ще з Другої світової, i тепер знову..." - прокоментувала Євдокия Денисенко.

До слова, журналісти зробили фото, на якому видно, що терористи на Донбасі вивісили на своїй позиції прапор СРСР.

А також ми писали, що відомий волонтер Наталія Юсупова просить допомогти пораненим, які прибули до Київського госпіталю з Дніпра.