Папа Франциск порівняв Біблію з мобільним телефоном

Папа Франциск порівняв Біблію з мобільним телефоном
Фото: Папа Франциск

Понтифік зазначив, що життя без Біблії так само неповноцінна, як в сучасному світі відсутність гаджетів

На днях Тато Франциск звернувся до людства, порадивши користуватися Біблією так само часто, як новомодними гаджетами, без яких людина вже не може уявити своє життя. Так, під час традиційної недільної молитви у Ватикані, понтифік зробив цікаве порівняння.

"Що було б, якщо б ми зверталися з Біблією так само, як з мобільним телефоном? Якби ми завжди носили її собою або хоча б маленьке Євангеліє? Що б сталося? Коли ми забуваємо мобільний, ми повертаємося, щоб забрати його. Якщо читати послання Бога, які містяться в Біблії так само часто, як ми читаємо в мобільному СМС. Що б сталося?", — поставив низку питань Тато Франциск.

А кількома хвилинами пізніше глава Католицької церкви сам відповів на своє питання.

"Якщо Слово Боже буде все в серці, ніякі спокуси не зможуть відокремити нас від Бога і ніякі перешкоди не зможуть відвернути від шляху добра". Він додав, що читання допоможе перемагати зло, "всередині і поза нас". "Ми станемо здатними до життя в дусі, до прийняття і любов наших братів, особливо найбільш слабких і нужденних, а також наших ворогів", - підкреслив Папа Франциск.

До речі, нещодавно Папа Франциск сказав, що вважає жінок гарантами гармонії в світі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся