ua en ru

Переможемо ворога завдяки жінкам: Порошенко зворушливо привітав українок з 8 березня

Переможемо ворога завдяки жінкам: Порошенко зворушливо привітав українок з 8 березня Даша Маркевич (фото: facebook.com/petroporoshenko)

Глава держави нагадав, що краса врятує світ

8 березня президент Петро Порошенко зворушливо привітав українок з Міжнародним жіночим днем.

Для вітального поста Порошенко обрав фотографію дівчини у військовій формі з цуценям хаскі на руках. На знімку написано: "Краса врятує світ".

"Жінка - символ усього найкращого в нашому житті: доброти і любові, радості і тепла", - написав глава держави на своїй Facebook-сторінці.

"Завдяки таким жінкам, які є в Україні, і заради них, ми, безумовно, отримаємо перемогу над ворогом!" - додав Порошенко.

Переможемо ворога завдяки жінкам: Порошенко зворушливо привітав українок з 8 березня

Скріншот поста (facebook.com/petroporoshenko)

До речі, вже не перший рік свято 8 березня опиняється під питанням. У цьому році його хочуть перейменувати в День захисту прав жінок і позбавити статусу вихідного дня.

Варто зазначити, що історичні підстави для цього рішення є. Дата була придумана соціалістичним рухом. У лютому 1909 року жінки Нью-Йорка вийшли на вулиці з вимогою рівної оплати праці та наданням жінкам права голосувати.

Історія замовчує, коли і чому на зміну ходів і демонстрацій прийшла нинішня цукерково-букетна традиція святкування 8 березня.

Однак багато жінок вже встигли полюбити квіти, подарунки та знаки уваги, приурочені до конкретної дати.

Так чи важливо зберегти історичне значення цього свята? Чи варто це того, щоб позбавляти жінок довгоочікуваного дня весни? Думку з цього приводу кияни висловили у новому випуску Хайп-таксі.

Хайп-таксі #6: Чи повинне 8 березня бути вихідним днем?

Раніше зірки української естради розповіли, чи святкують вони Міжнародний жіночий день.