ru ua

Подарунки на 8 березня: що найчастіше дарують українські чоловіки

Подарунки на 8 березня: що найчастіше дарують українські чоловіки Колаж РБК-Україна

Стало відомо про те, які подарунки чоловіки готують своїм жінкам

Завтра, у п'ятницю, українці відзначатимуть Міжнародний жіночий день. Styler спробував розібратися, які подарунки чоловіки будуть дарувати своїм жінкам і у скільки вони обійдуться.

З кожним роком чоловіки на 8 березня менше дарують сковорідки, і намагаються дивувати жінок товарами для краси, а також спортивними гаджетами.

За рік кількість запитів на фітнес-браслети і плойки зросла на 10-20%, а на косметику - на 400%. При цьому перед святом замовлення на косметику збільшилися в два рази.

Українці купують набори зі скрабами, милом, бомбочками для ванни з квітами за ціною від 150 грн.

Зараз дуже популярні ведмеді з троянд, їх вартість становить близько 500-600 грн. Крім того, також користуються популярністю набори солодощів - 300-400 грн, маски для сну - 60-80 грн і сувенірні подушки з написами - 200-300 грн.

Варто зазначити, що чоловіки витрачають на жіночий день приблизно в два рази більше (570 грн), ніж самі жінки (324 грн).

Перед 8 березня більше половини замовлень - це прикраси ручної роботи. Чоловіки часто замовляють брошки, які розшиті камінцями та бісером (450 грн). Крім того, користуються популярністю також прикраси з коштовних порід дерева. Наприклад, кільце коштує близько 300 грн, а сережки - 250- 1800 грн.

Українські чоловіки також витрачають гроші на онлайн доставка подарунків і квітів. У середньому на це йде близько 100-150 грн. При цьому до жіночого дня зазвичай замовляють доставку лілій, крокусів і тюльпанів.

Нагадаємо, що в Києві напівголі "качки" влаштували жінкам шоу прямо на вулиці.

Раніше повідомлялося про те, що знаменита письменниця Оксана Забужко емоційно висловилася про 8 березня.