Погода встановила небачений температурний контраст в Європі

STYLERLIFE        07.11.2016 - 12:57
Фото: Аномальний листопад в Європі (flickr.com/photos/kygp)
Фото: Аномальний листопад в Європі (flickr.com/photos/kygp)

Температура в різних куточках континенту різниться майже на 50 градусів

Погода встановила сильний температурний контраст в Європі. Про це на своїй Facebook-сторінки повідомила відомий український синоптик Наталка Діденко.

Так, у понеділок, 7 листопада, вранці температура в різних куточках континенту різнилася на 48 градусів: від -26 градусів в Норвегії до +22 в Греції.

 

Сильний температурний зараз контраст у Європі: від -26 градусів !! у Норвегії (Roros Lufthavn) до +22 в Греції. У Парижі...

Опубліковано Наталкою Діденко 6 листопад 2016 р.

"В Парижі ледь-ледь +3 градуси і недалеко мокрий сніг. У Мюнхені сніг. У Монако сонце, але +8. У Римі +14. У Софії хмарно +15. У Тирані +20 з грозами та зливою. У Барселоні сонце, +10. У Лондоні +6. В Анкарі +8. В Афінах +19 градусів", - зазначила синоптик.

 

Сьогодні - 7 листопада і ви, певно, думаєте, що саме цією цифрою може бути цікавим сьогоднішній день. Зовсім, зовсім це ...

Опубліковано Наталкою Діденко 6 листопад 2016 р.

Тим часом в Україні в понеділок потеплішає до +12...+15°С на Півночі, Сході і в Центрі, і навіть до +20°С у південних районах Одеської області. На Заході буде +7...+12°С. В більшості регіонів будуть йти дощі. Правда, вже у вівторок в нашій країні похолодає.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top