ua en ru

Викрадення жінки у Києві: стали відомі нові подробиці

Викрадення жінки у Києві: стали відомі нові подробиці Кадр з відео викрадення жінки (YouTube/Aralexs Berline)

З'явилася нова інформація про викрадачів

У мережі з'явився відеозапис викрадення жінки у Києві, на проспекті Павла Тичини. Запис на своєму каналі в YouTube виклав користувач Aralexs Berline, який стверджує, що камера належить проекту "Безпечні Березняки".

Камера зафіксувала викрадачів, їх автомобіль, а так само сам факт злочину. На відеозаписі видно, що автомобіль Hyundai деякий час стояв біля узбіччя, ймовірно чекаючи жінку.

На момент появи зловмисників, жінка знаходилася в магазині. Коли вона вийшла з магазину і попрямувала до пішохідного переходу, з автомобіля вискочив один чоловік, а другий підбіг з протилежного боку вулиці. Удвох злочинці заштовхали жінку в автомобіль.

Крім того, камера зафіксувала спробу кількох перехожих з'ясувати причину такого брутального ставлення до жінки. Вони підбігли до машини і спробували завадити зловмисникам, однак їм це не вдалося. Незабаром Hyundai зник з місця інциденту.

Відомо також, що один з очевидців заявив, що люди, які заштовхали жінку в автомобіль, були не викрадачами, а співробітниками правоохоронних органів. Поліція Києва на даний момент з офіційною заявою з цього приводу не виступила.

Відео: Викрадення жінки в Києві (YouTube/Aralexs Berline)

Нагадаємо, 18 листопада, у Києві, на вулиці Тичини викрали жінку.

Це сталося на очах у численних перехожих. Жінка вигулювала собаку. Несподівано під'їхав автомобіль марки Hyundai і невідомі почали заштовхувати туди жінку. Перехожі намагалися їм перешкодити, але не впоралися. Собака, яку вигулювала жінка, залишилася на вулиці. Свідки події повідомили, що у жінки залишилася маленька дитина. Поліція оголосила план "Перехоплення".

"У нас на Тичини біля Гоголь-пабу жінку до 30 років викрали. Машина під'їхала, її туди заштовхнули, люди не змогли відбити. Зараз начебто поліція намагається знайти машину. Може бути вам цікаво. Люди намагалися відбити, не вийшло. Кажуть, у неї дитина маленька залишився. Гуляла з собакою, собачка на узбіччі так і залишилася", - йдеться в повідомленні Dtp.kiev.ua.

До речі, в Одесі пропала 19-річна студентка.